Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Стартирам дарителска инициатива, като събирам стари ненужни, работещи или леко повредени компютри, лаптопи, таблети, телефони, принтери, дискове, клавиатури, мишки, монитори, колонки, камери, USB устройства, телевизори и приемници за цифрова телевизия. Те ще бъдат реставрирани и подарявани на домове, училища и нуждаещи се семейства, които нямат средства да закупят. Изпращането по куриер ще бъде за сметка на тези които гиизпращат или лично предаване. Ако попаднат по-скъпи машини, ще бъдат продавани, като средствата от тях ще бъдат изпращани на бедни, хора нуждаещи се от лекарска помощ или специални лекарства. Ще публикувам снимки и клипове в фейсбук страницата ми и уебсайт, на всяко извършено дарение. При изпращане на пари към банкови дарителски сметки, ще приложим снимано копие на банковия ордер за извършения превод. Всичко е на ДОБРОВОЛНИ НАЧАЛА! НЕ СЪМ ДАРИТЕЛСКА ОРГАНИЗАЦИЯ и нямам общо с такава.

Надявам се да намеря много благородни хора! Благодаря! Благодарят ви и бъдещите усмихнати лица!

Повече за това тук: https://www.facebook.com/www.callpchelp.eu/
тук: http://callpchelp.eu/blog/2016/06/17/ca ... itsiativa/
или в kaldata.com: https://www.kaldata.com/forums/topic/25 ... nt-3410336

Изображение
hidrazin - майстор
Ха, поредния смешник.
И както ти даря някой работещ 486 на кого ще го дариш бе???
Ходи при Меркел или Обезяна за да ти даряват. Или при бат Боко.
Старите машини се изкупуват за рециклиране.
А който иска и сам може да подари нещо и то бе твоята "безвъзмездна" помощ.
Аре чао.
:partyman:
petromaniq - специалист
То и изпращането пари струва. :-D Или за потупване по рамото....твърде голяма жертва ще да е.
Чираче - майстор
Златото не е целта. Има много други редки метали.

Най-важното е, че има "пермалой" или "мю метал".
hidrazin - майстор
Чираче написа:
Най-важното е, че има "пермалой" или "мю метал".
С това застреля рибата от упор. :-D
:partyman:
Чираче - майстор
hidrazin написа:
Чираче написа:
Най-важното е, че има "пермалой" или "мю метал".
С това застреля рибата от упор. :-D
:partyman:
Възможно е. То не може човек само с Гугъл да се прави на интересен и знаещ. :lol: Виждал ли си пермалой?

Интересно ми е и друго - по каква причина ника ти е хидразин? Знаеш ли какво е хидразин, виждал ли си го, за какво служи, къде се прилага? Но без Гугъл. Мерси!
hidrazin - майстор
Чираче написа:
Виждал ли си пермалой?
Интересно ми е и друго - по каква причина ника ти е хидразин? Знаеш ли какво е хидразин, виждал ли си го, за какво служи, къде се прилага?
Имам пермалой - на ламарина. Различни парчета на ламарина. Най-обикновено джилязу с никел.
Цената му зависи от съдържанието на никела.
Имам и хидразин. Да, знам за какво служи, къде се прилага ...
Нещо друго да те интересува?
:partyman:
mironcho - специалист
Да бе пермалой, и то в старите компютри - дрън ддрън. Има минимална вероятност да намериш нещо подобно само в PFC длосела на някое по-съвременно компютърно захранване. Цената му като скрап е не повече от тази на кутията но пс-то, т.е. 30ст/кг. Само че преди това трябва да се потрудиш за да го разглобиш (дросела).
:partyman:
MamaMy - майстор
Аз ще бъда по-директен от автора на темата. Нямам нужда от компютри, но нямам пари. Моля изпратете ми колкото искате. Няма нужда да минаваме през разни дарителски организации и фирми. Приемам даренията лично и за по-големи суми издавам благодарствено писмо. Ако искате ще ви прилагам касовите бележки от магазините за да видите как ги разходвам, но няма да има нито за нови лимузини на парламентаристи, нито за яхти и джакузита на управителите на топлофикация. Направете едно добро дело! Дарете на този който няма! Ако имате две ризи, продайте едната и ми изпратете парите. Ще съм ви много благодарен. :)
toolegittoquit - майстор
Аз имам причини към днешна дата да смятам, че в автора на темата има някаква легитимност.
Стига цинизми.

Тема "Търсят се стари компютри, телефони, таблети, телевизори, лаптопи и др." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: