Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
nikolov333 - майстор
Не става с търсене понеже R5 м230 няма съпорт за 10-ката.. Да не разводняваме проблема на колегата..
Последна промяна от nikolov333 на чет ное 17, 2016 9:41 pm, променено общо 1 път.
DundyTheCroc - майстор
burkov написа:
Намерих ти процесор 64 битов Q8200, четириядрен, 4 плочки рам по 1 гб, и не лоша видео карта.
Дай модел само да видим дали ще паснат и ще ми пуснеш адрес, да ти ги пратя.
А сигурно ли е изобщо, че колегата е на 775, аз не видях модела на дъното.
Ако не ще намеря къде да инвестирам процесора :-D
burkov - специалист
Брей тоя процесор голям хит стана.
Ползвал съм го на дизайнерска машина, но не очаквах че още се котира.

За колегата, ще потърся други компоненти, но без модел на дъното няма да стане.
nikolov333 - майстор
Аз съм с Q6600 на домашния комп, ама имам и едно дъно на 775 дето е с Celeron, та ако на Дънди му артиса тоя Q8200, направо да се записвам... :-D
DundyTheCroc - майстор
nikolov333 написа:
Аз съм с Q6600 на домашния комп, ама имам и едно дъно на 775 дето е с Celeron, та ако на Дънди му артиса тоя Q8200, направо да се записвам... :-D
Ако четириядрения стигне до мен на теб ще ти пратя едно C2D 6420 :-D
Имам една излишна Радеонка 2600 с пасивно охлаждане, идеална за тих комп за нет и филми.
Що не си спретнем направо една темичка за бартери и подаръци?
п.п. Целерони, Р4 и разни дърти Атлони имам една торба :wink:
nikolov333 - майстор
Бива..навит съм, че и у нас имам една камара "железа".. :partyman:
burkov - специалист
Същата работа. Имам една камара в офиса, които е по добре да разчистя вместо да складирам. Да не говорим, че имам и два сървъра и сториджи дето събират прах. Но нека свършим работа на автора първо.
icoboca - специалист
Утре ще видя дъното какво е
и ще видим какво ще излезе
Но в краен случай може да му сложа стария
Уиндоус
DundyTheCroc - майстор
DDR2 също ми се намират някакви модули, виж дъното и ще мислим какво може да стане.
nikolov333 - майстор
Ако остане с ХР 2х512mb в двуканален режим са му достатъчни..по-добре е да мислим за видеокарта с повече и по-бърза памет и евентуално по-малък твърд диск примерно 40-80gb с по-малко плочи на 7200 за операционната система..имам няколко такива на IDE интерфейс.
Последна промяна от nikolov333 на пет ное 18, 2016 11:44 am, променено общо 1 път.

Тема "Рам памет-каква" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: