Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
jordanvass - майстор
plamen6703, теб май нещо те е яд, че някой е решил да ползва нещо на аванта, а? Твоите коментари с нищо не помагат. На никого. Извинявай, че няма да ти направя удоволствието да си платя лиценза. :wink:
Благодаря на sinfon за мнението му. То даде отговорите, които ми бяха нужни. Активирах наново с KMSpico и вече не ми излиза съобщение за активиране. Надявам се да покара някой и друг месец така, а после пак ще повтарям активацията. Докато може.
Още веднъж благодаря.
Keresteliev - специалист
plamen6703 написа:
.....Ако откриеш такъв вариант, ще те помоля да не бъдеш егоист ;) а да го споделиш с нас, че да може и ние да се възползваме.
Желая ти успех!
Хелементарно:

https://www.google.bg/search?site=webhp ... UUZDsMo0FA
plamen6703 - майстор
jordanvass написа:
plamen6703, теб май нещо те е яд, че някой е решил да ползва нещо на аванта, а? Твоите коментари с нищо не помагат. На никого. Извинявай, че няма да ти направя удоволствието да си платя лиценза. :wink:
Благодаря на sinfon за мнението му. То даде отговорите, които ми бяха нужни. Активирах наново с KMSpico и вече не ми излиза съобщение за активиране. Надявам се да покара някой и друг месец така, а после пак ще повтарям активацията. Докато може.
Още веднъж благодаря.
Задал си глупав въпрос, но това е според гънките на "местността". Правилният въпрос би трябвало да бъде как да ползвам на аванта Windows и изобщо нямаше да ти предлагам варианта с купуване на лиценз :) Щом те оправя варианта с авантата, действай по твой план и се надявай колкото искаш :partyman:
montoya - майстор
jordanvass написа:
plamen6703 написа:
пристъпи към закупуване на лиценз и проблема ти ще се реши веднага.
Еййй, не ми беше дошло на акъла, че с пари става. Благодаря за съвета. :wink:

Относно Линукса - няма нужда да ме убеждавате, че с него ще върви всичко. Просто децата в училище ползват този комп, а там учат и правят домашни на Word, Excel, PP, въобще цялата им учебна програма е свързана и ориентирана към Windows. Така че линуксът, макар и по-добър, не е приложим в случая.

Аз просто искам да си изясня този проблем с изтичането на лиценза само при мен ли е, или ще се случи на всички, които все още вярват, че имат съвсем официална безплатна и работеща версия на Windows 10. Щото може да се окаже, че на всички други си им важи лицензът, а при мен има някаква неизяснена причина, която лесно може да се поправи.
Е срещу тая дивотия трябва да се борим. И на децата ми компютрите са с линукс, даскалицата по Информатика, задала странен въпрос на дъщерята, като тя и казала, че в къщи ползва линукс. Аууу, ама ние сега как ще ти гледаме презентациите, които трябва да направиш :prayer:
С либре офис втора година си прави всичките презентации, екселски, уърдовски и други документи и никакъв проблем, нито в училище, нито където и да е.
Та използването на офис пакет, ама никак не е правдоподобно оправдание за използване на уиндоус, но е прав Племен, че ако ти се наложи да го платиш, никога няма да го ползваш
sinfon - специалист
montoya написа:
Та използването на офис пакет, ама никак не е правдоподобно оправдание за използване на уиндоус, но е прав Племен, че ако ти се наложи да го платиш, никога няма да го ползваш
6тo таi? Глупости. На запад компотите масово се продават с лиценз за Windows. ОЕМ лиценз за Windows с компютър ти излиза да речем 150лв. Аз имам лиценз за моя компютър. :)
А не ми казвай, че няма проблеми. Правил съм презентции на libre office със звук и специални ефекти. Ефектите не работеха в MS Office.
Тогава още всъщност нямаше Libre Office, а беше Open Office на Sun Microsystems. Това преди да ги купят Oracle.
А ти се бори срещу вятърни мелници. Като повечето хардуер се прави за Windows и повечето игри работят само на Windows, повечето програми работят по-добре от Windows..ами това е.
plamen6703 написа:
...
:finga: TROLL AHEAD. :finga:
montoya - майстор
Мисля да те оставя без коментар този път, ама сърце мъжка не трае :finga:
Относно игрите за линукс, име вече над 3 хил заглавия, които са написани за линукс. Има игри от новите, които още ги няма кракнати за уиндоус, но ги има за линукс
http://zamunda.net/bananas?cat=54&t=game
И либре офиса си е екстра, като му се налага да работи със затворения формат на микромекския офис. А сега кажи, като си ис купил лаптопа с лицензиран уиндоус, даде ли 500 кинта за офис пакет или го активира с кмс?
sinfon - специалист
montoya написа:
А сега кажи, като си ис купил лаптопа с лицензиран уиндоус, даде ли 500 кинта за офис пакет или го активира с кмс?
Аз и легален офис имам. :-D
А използването на Wine не прави една игра за Linux. :wink:
montoya - майстор
Над 3 хил са нейтив игри за линукс, Офис пакета плати ли го?
Абе що се занимавам :?
sinfon - специалист
montoya написа:
Над 3 хил са нейтив игри за линукс, Офис пакета плати ли го?
Да, но за Windows има повече игри и повече програми. А офис пакета ми е даден по служебна програма. :)
По нея програма мога да си дръпна и доста други работи. :)
jordanvass - майстор
montoya написа:
Е срещу тая дивотия трябва да се борим. И на децата ми компютрите са с линукс, даскалицата по Информатика, задала странен въпрос на дъщерята, като тя и казала, че в къщи ползва линукс. Аууу, ама ние сега как ще ти гледаме презентациите, които трябва да направиш :prayer:
С либре офис втора година си прави всичките презентации, екселски, уърдовски и други документи и никакъв проблем, нито в училище, нито където и да е.
Та използването на офис пакет, ама никак не е правдоподобно оправдание за използване на уиндоус, но е прав Племен, че ако ти се наложи да го платиш, никога няма да го ползваш
И как, като полваш само линукс, детето ще мине тестовете в училище, които са пълни с въпроси от рода на:

Как във Word се прави еди какво си?
С коя клавишна комбинация в Power Point се прави еди какво си?
По какъв начин се прави еди-какво си в Excel?

Айде отговори на тези въпроси, без да ползваш Windows и Microsoft office. :wink:
Проблемът не е, че трябва да направиш каква да е презентация с какъвто си искаш програмен продукт. Учебната програма изучава конкретни програмни продукти, върху които държиш изпит, и те не са на линукс, а на уиндоус. Все едно да кажеш явявам се на изпит по английски език, но аз ще говоря на немски, щото само такъв знам и ми е по-удобен. Просто не става.

Тема "Вашият лиценз за Windows ще изтече скоро" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: