Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
lov - майстор
sinfon написа:
Пламене, ти май от всичко разбираш? Много ми е интересно един дърт пенсионер 67 набор какво общо има с компютрите и операционните системи, като през твоята младост, която е била далеко сте смятали със сметала.
Спести си срането по темите, трол такъв.
Сифоне сифоне пак не си си доучил. Макар че тука вина може да имат и преподавателите ти. Аз съм много по дрът от Пламен и в дипломата ми знаеш ли какво пише
- Програмист на ЕИМ
Трябва ли да ти превеждам съкращението или ще се сетиш сам. Та компютрите и програните езици че дори и операционни системи са доста от преди ти да си бил плануван. Та дори колегата да не е учил нищо подобно какво лошо има да се е образовал и сам дори от чисто любопитство. А и да не забравя да спомена че имах и колеги още дърти както ти харесва да се изразяваши от мен. Та някои от тях още са в боя да звръщат такива като теб дето си мислят че знаят всичко.
Та тези сметала можеш да си завреш нали се сещаш къде. :mrgreen:
sinfon - специалист
lov написа:
Сифоне сифоне пак не си си доучил. Макар че тука вина може да имат и преподавателите ти. Аз съм много по дрът от Пламен и в дипломата ми знаеш ли какво пише...
Тогава изчислителните машини са били примитивни, имало е няколко програмни езика, нямало е особено разнообразие от хардуер, нямало е графични среди, камо ли пък Windows.
Тая диплома по ЕИМ можеш да се избършеш с нея..защото това е все едно да кажеш, че като си учил да ремонтираш трабантчета си компетентен да обсъждаш болидите на формула1, да ремонтираш порше карера или да чипосваш хафтомобили.
Програмист, ама на бейсик..фортран..асемблер? В най-добрия случай Ц. Ако не сте програмирали с ЦК ключенца и дупчене на перфокарти.
А пламен си е обикновен трол. До тук вие двамата с нищо не помогнахте, най-учените ми мили във форума.
Ти хубаво си програмист, аз имам едно електронна техника и друго за компютърни технологии. Учил съм се да пиша на 4 скриптови езика и 4 езика за програмиране - C, Java, JavaScript, PHP. Айде и аз да се похваля. Забравих...и асемблер..че го пропуснах...
Ето това време..свърши!
Изображение
zz_stefanov - майстор
sinfon написа:
lov написа:
Сифоне сифоне пак не си си доучил. Макар че тука вина може да имат и преподавателите ти. Аз съм много по дрът от Пламен и в дипломата ми знаеш ли какво пише...
Тогава изчислителните машини са били примитивни, имало е няколко програмни езика, нямало е особено разнообразие от хардуер, нямало е графични среди, камо ли пък Windows.
Тая диплома по ЕИМ можеш да се избършеш с нея..защото това е все едно да кажеш, че като си учил да ремонтираш трабантчета си компетентен да обсъждаш болидите на формула1, да ремонтираш порше карера или да чипосваш хафтомобили.
Програмист, ама на бейсик..фортран..асемблер? В най-добрия случай Ц. Ако не сте програмирали с ЦК ключенца и дупчене на перфокарти.
А пламен си е обикновен трол. До тук вие двамата с нищо не помогнахте, най-учените ми мили във форума.
Ти хубаво си програмист, аз имам едно електронна техника и друго за компютърни технологии. Учил съм се да пиша на 4 скриптови езика и 4 езика за програмиране - C, Java, JavaScript, PHP. Айде и аз да се похваля. Забравих...и асемблер..че го пропуснах...
Ето това време..свърши!
Тинки, защо правиш панаир от всяка тема. Учили са те да програмираш, но не програмираш.
Защо не си развиеш младежките разсъждения тук http://mcu-bg.com/mcu_site/ дето е симбиозата между софт и хардуер, да видиш дали големите разбирачи са на 30 години. :wink:
Иначе, знаеш каквото знаеш, но дали си всезнаещ, че да задраскваш знанията на другите.
Виждаш, че никой не подлага на съмнение знанията на задочника завършил Бургаския свободен университет, щото така не се прави, без да се познава човека и моженето му.
nikolov333 - майстор
Има и изключително евтини студентски лицензи за Уиндоус и Офис, които се предлагат, ако имате имейл от домейна ".edu"
EDI - майстор
В аспекта на горните няколко поста, сигурно си спомняте, че през 80-те години, една от първите първата текстообработваща програма за 8-ици беше УИНДОУС, а една от първите електронна таблица беше българската АГРОПЛАН.За 16-иците си имаше ТЕКСТ 16.
Gnus - специалист
EDI написа:
... българската АГРОПЛАН...
Иначе казано, VisiCalc.
Зачекваш една не много лицеприятна практика - така нареченото "кирилизиране". По същество то си беше интелектуална кражба, но спомогна за развитието на ИТ в България. А, и освен това постави основата на манталитета, че което можеш да си го копираш, трябва да си идиот да даваш пари за него.
EDI - майстор
Не знаех, че сме я копнали.Просто се сетих, че ги имаше, като горе се зачекнаха стари неща.
sinfon - специалист
zz_stefanov написа:
Тинки, защо правиш панаир от всяка тема. Учили са те да програмираш, но не програмираш.
...Иначе, знаеш каквото знаеш, но дали си всезнаещ, че да задраскваш знанията на другите.
Не съм всезнаещ. И не съм кой знае активен програмист. Писал съм и съм бил оценяван за иновативност.
Просто се подразних. От безполезното философстване. Иначе приемам забележката. Обаче онзи ме подразни. Осра и друга тема.
nikolovvd - майстор
EDI написа:
Не знаех, че сме я копнали.Просто се сетих, че ги имаше, като горе се зачекнаха стари неща.
Не си питал, не съм ти казал.
Българският продуст ДОКС, а копие на първата версия на WORD и както забелязваш българският вариант е също с 4 букви.
А като се видим някой ден ми напомни да ти разкажа как великите инджинери от ИТКР (Институт за техническа кибернетика и роботика) идваха да им пускам и обястявам как работят японските и американски ембаргови машини.
Пълен цирк - държавата даваше купища пари, за да се открадне някоя машина и после се чудим защо народа е свикнал да кара на аванта.
Gnus - специалист
Аз като гледам и в тази тема въпросът е същият - как, без да платя, да ползвам нещо, което струва пари?

Тема "Вашият лиценз за Windows ще изтече скоро" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: