• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
andro440 - майстор
Здравейте ,Има ли начин, да подкарам стара версия на СКАИП ,например /3.8 ../ до преди месец успявах ,но преинсталирах компа /отново с /XP/-и скайпа ми не тръгва под старата версия ,която бях свалил на флашка ,Новите версии изобщо не ми харесват ,не че ми трябва много този скайп ,но се дразня от факта !
sinfon - специалист
Окончателно отрязаха старите версии. За съжаление само с нова можеш да влезеш вече.
tarlyo - специалист
При мен 5.5 все още работи. Портативна е.
sinfon - специалист
tarlyo написа:
При мен 5.5 все още работи. Портативна е.
Работи. Но ако й дадеш log out(излизане от профила) може и повече да не захапе. Обаче 3.8 и 4.2 гарантирано не работят вече. А като ще ползваш 5.5 направо си качи 7. То няма голяма разлика...
stomanata - специалист
При наличие на ХР си пуснете ъпдейти.
Онези тиквеници се светнаха, че има доста хора
със стари машини и са пуснали скайп като ъпдейт ;)
sinfon - специалист
stomanata написа:
При наличие на ХР си пуснете ъпдейти.
Това не е вярно. Не ти трябва да пускаш ъпдейта, но ти трябва Internet Explorer8 и ServicePack3.
Последна промяна от sinfon на нед мар 12, 2017 10:24 pm, променено общо 1 път.
andro440 - майстор
и между другото ,така или иначе съм влязъл в темата ,,ТЪРСЯ ПЛАТКА ЗА НАРД ДИСК Вестерн дигитал , или цял такъв с обозначение /WD1600AAJS/ -моя се запали ,както работеше
Прикачен файл:
Picture 007.jpg
Picture 007.jpg (38.83 KиБ) Видяна 2082 пъти
sinfon - специалист
andro440 написа:
и между другото ,така или иначе съм влязъл в темата ,,ТЪРСЯ ПЛАТКА ЗА НАРД ДИСК Вестерн дигитал , или цял такъв с обозначение /WD1600AAJS/ -моя се запали ,както работеше
Прикачен файл:
Picture 007.jpg
И с платката няма да стане. Не е въпроса само платката да е от същия модел. Сервизната информация на всеки диск е различна. Освен модели има и ревизии. Има много малък шанс с друга платка да тръгне. Но има много по-голям шанс ако се разминава информацията в контролера при инициализация да стане фал, поради който да загубиш окончателно възможността да извадиш информацията от него.
Директна заменка на платка не става. Пробвал съм го на Hitachi 40GB PATA ей така, от любопитство.
montoya - майстор
Така е, не става само с платка.
andro440 - майстор
montoya написа:
Така е, не става само с платка.
добрите специалисти ,казват ,че ставааа ,,,и са пробвали ,как вие ,решихте,чче не става ? вместо ми дадете платка. когато намеря такава ,ще ви покажа ,как ставАА
  • 1
  • 2

Тема "скайп" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: