• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
А колко е простичко, трябва да пише само там където може да помогне с нещо. И да уважава туй което могат другите, а не да се прави на крайна инстанция.
"Колега", дай да се разберем!
Има един акаунт Пламен, който е регистриран 2009 година. До този момент от този акаунт почти нямаше мнения. В последните 6 месеца той се пръкна да предлага всевъзможни услуги на Лични съобщения.
Освен това се пръкна един акаунт Керестелиев паралелно на началото на писане на Пламен. А онзи ден се появи акаунт, който се казваше gogo777, а не gogo7777 както е името на действителният потребител.
Този акаунт почна да обижда наред в теми, на които е правена забележка на Пламен. Аз повдигнах тема в раздела за връзка с администрацията и беше безславно затрит.
Според мен всичко това има връзка, а самият факт, че вече регистрацията не се потвърждава от администратор направи форума място за тролове, които си рекламират услугите, които предлагат.
Аз не мога да уважавам някой, който използва форум за взаимопомощ, за да печели пари.
Освен всичко това, не знам до колко си навътре в материята, но в България са единици фирмите, които могат да работят на ниско ниво и да вадят информация от тотално повредени твърди дискове. И на тези фирми се плаща прескъпо.
Изведнъж се появи Пламен, който разбира от компютри на коли, от металотърсачи, от твърди дискове - абе от всичко разбира. На мен това ми е много съмнително и ми звучи като лице за връзка, което да рекламира няколко фирми.
Звучи ми като свръзка, която разпраща работите по съответните отговорни лица и прибира дивиденти.
Проблемът е, че аз мога да го направя, правил съм го и не го предлагам тук, защото това е форум за взаимопомощ. Аз не искам и няма да въртя комерсиална дейност тук, а нищо не ми пречи да си регистрирам друг акаунт и да се рекламирам, нали? За да се ремонтира тотално повреден диск се налага той да се разглоби. А това се прави в среда, свободна от прах. Главите се движат на въздушна възглавница на разстояние микрони от плочите. Всяка прашинка може да бъде фатална за информацията на диска.
gogo7777 - майстор
Само погледни в тая тема -
Ами гледай...
Айде, честит празник и със здраве
Благодаря.....и по-истинско го карайте :)
gogo7777 - майстор
А онзи ден се появи акаунт, който се казваше gogo777, а не gogo7777 както е името на действителният потребител.
Ако разбера /ако искам/ този цензура ще го накажа по своему.....Вече знам конкретни подробности. Пробват се през личната поща...играчи ама тъпи :lol: :lol: :lol: . Ще го затрия тоя форум само със щракване на пръсти, а "тариката" ще го осакатя публично :wink:
zz_stefanov - майстор
toolegittoquit написа:
zz_stefanov написа:
А колко е простичко, трябва да пише само там където може да помогне с нещо. И да уважава туй което могат другите, а не да се прави на крайна инстанция.
"Колега", дай да се разберем!
Има един акаунт Пламен, който е регистриран 2009 година. До този момент от този акаунт почти нямаше мнения. В последните 6 месеца той се пръкна да предлага всевъзможни услуги на Лични съобщения.
Освен това се пръкна един акаунт Керестелиев паралелно на началото на писане на Пламен. А онзи ден се появи акаунт, който се казваше gogo777, а не gogo7777 както е името на действителният потребител.
Този акаунт почна да обижда наред в теми, на които е правена забележка на Пламен. Аз повдигнах тема в раздела за връзка с администрацията и беше безславно затрит.
Според мен всичко това има връзка, а самият факт, че вече регистрацията не се потвърждава от администратор направи форума място за тролове, които си рекламират услугите, които предлагат.
Аз не мога да уважавам някой, който използва форум за взаимопомощ, за да печели пари.
Освен всичко това, не знам до колко си навътре в материята, но в България са единици фирмите, които могат да работят на ниско ниво и да вадят информация от тотално повредени твърди дискове. И на тези фирми се плаща прескъпо.
Изведнъж се появи Пламен, който разбира от компютри на коли, от металотърсачи, от твърди дискове - абе от всичко разбира. На мен това ми е много съмнително и ми звучи като лице за връзка, което да рекламира няколко фирми.
Звучи ми като свръзка, която разпраща работите по съответните отговорни лица и прибира дивиденти.
Проблемът е, че аз мога да го направя, правил съм го и не го предлагам тук, защото това е форум за взаимопомощ. Аз не искам и няма да въртя комерсиална дейност тук, а нищо не ми пречи да си регистрирам друг акаунт и да се рекламирам, нали? За да се ремонтира тотално повреден диск се налага той да се разглоби. А това се прави в среда, свободна от прах. Главите се движат на въздушна възглавница на разстояние микрони от плочите. Всяка прашинка може да бъде фатална за информацията на диска.
Да ме извини Юнака, че му ползвам статистиката
Junak написа:
......
....
Малко статистика:
toolegittoquit - 2577 мнения
sinfon - 561 мнения
thinkpad - 2401 мнения
общо - 5539 мнения
...
Тинки, като си тръгнал да ми се правиш на светец, я погледни под колко ника си драскал тук. Ти ли точно се грижиш за чистотата на форума.
За дисковете: звуковата бобина и главите изпълняват ли си функциите, дисковете ако не са надрани, се ще се намерят хора и без бяла стая да свалят информацията. Не умаловажавай уменията на другите.
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
За дисковете: звуковата бобина и главите изпълняват ли си функциите, дисковете ако не са надрани, се ще се намерят хора и без бяла стая да свалят информацията. Не умаловажавай уменията на другите.
Мога да ти посоча серии харддискове с проблеми в четящите глави, където всеки подобен опит завършва по-зле.
А ако главите, стъпковото и плочата са здрави е тривиална задача и не е истински проблем, както написах по-горе.
И въпреки всичко това не е до умения, а до имане на техническа документация и познаване на архитектурата на модела и работа на ниво firmware. Искаш да ми кажеш, че един човек освен да прави промишлена електроника е програмист на ниско ниво и има цялата сервизна документация? Единици са тези, които я имат. И на тях не им трябва да се рекламират в тоя форум.
И 10 пъти да ми цитираш мненията, в половината от тях отговарям на заяждания.
За мен този човек е прекупвач. И смея да го кажа, защото не е публикувал нито едно строго техническо мнение, а само рекламира на ЛС-та и плюе по другите.
Аз пуснах тема за машинка за дърва и тоя я оплю. Добре, че сам си изчистих маслената помпичка.
Keresteliev - специалист
gogo7777 написа:
..... :lol: :lol: :lol: . Ще го затрия тоя форум само със щракване на пръсти, ...:
Малии СТРАХ!

Недей бе бате бабаит, недей го затрива тоя форум!

:sad:
gogo7777 - майстор
Оооо ,Кере, тука ли си бре...мушмурок
Keresteliev - специалист
gogo7777 написа:
Оооо ,Кере, тука ли си бре...мушмурок
Бате Бабаит, недей го затрива тоя форум, молим те!

:lol:
а "тариката" ще го осакатя публично :wink:
След тези закани и да не го затриеш форума, форумците ще се разбягат!
gogo7777 - майстор
Такива виртуални молби нямат тежест. Тъп си нали?
Keresteliev - специалист
gogo7777 написа:
Такива виртуални молби нямат тежест. Тъп си нали?
Бате Бабаит, дори не вдяваш какво ти пиша! Това е относно тъпотията!

А иначе, само бабаитлъкът ти има тежест!

:lol:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Проблем с твърд диск" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: