• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
Ми не намират теб, щото не можеш да я свършиш. Дали само ти "знаеш за какво става въпрос".
Не и човек, който ремонтира промишлена електроника и няма оборудване. А мен не ме намират, защото аз не се предлагам във форума.
zz_stefanov - майстор
toolegittoquit написа:
zz_stefanov написа:
Ми не намират теб, щото не можеш да я свършиш. Дали само ти "знаеш за какво става въпрос".
Не и човек, който ремонтира промишлена електроника и няма оборудване. А мен не ме намират, защото аз не се предлагам във форума.
Аве форумно крачетало. От къде знаеш кой няма оборудване. Ти сигурно и осцилоскоп нямаш.
Осираш всяка тема, но резултатите не са при теб.
Keresteliev - специалист
zz_stefanov написа:
.....
Осираш всяка тема, но резултатите не са при теб.
Не осира, а се опитва да се предлага.

Засега няма резултат, ама знаеш ли?

:?
hidrazin - майстор
Keresteliev написа:
...Не осира, а се опитва да се предлага...
Тва сериозно ли е? И кво предлага, носене на кофи с вар и киреч? :lol:
:partyman:
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
Осираш всяка тема, но резултатите не са при теб.
Защото знам колко фирми в България го притежават. И аз не осирам теми, писна ми от комерсиализъм. Някои си въртят бизнеса през форума, без да плащат за реклама, което е некоректно.
Аз казах - да си пуснат реклама в карето. Аз ще си пусна адблока и няма да им я гледам. А не да тровят форума.
Keresteliev написа:
[Не осира, а се опитва да се предлага.
Аз нищо не предлагам, защото не съм толкова отчаян.
zz_stefanov - майстор
От цялата работа се разбра че:
- тинки няма даже осцилоскоп (щом мълчи по въпроса), но ремонтира електроника;
- с над 5000 празнословни поста от типа "на всяко гърне мирудия" се грижи за чистотата на форума;
- тези които го могат са търгаши (щото той не го може);
- не е отчаян защото, след 10 години стаж по специалността е заел пазарната ниша по смяна на кондери за 10 лева на захранвания дето струват 35;

Тинки, я се пробвай като се появи някоя тема в която не можеш да помогнеш с нищо, да не пишеш. Да видим дали ще се излекуваш от логореята.
Keresteliev - специалист
zz_stefanov написа:
От цялата работа се разбра че:
- тинки няма даже осцилоскоп (щом мълчи по въпроса), но ремонтира електроника;
(осцилоскопът струва пари. Парите не растат по дърветата. На тинки му трябват за ядене, пиене и пътувания в чужбина)
- с над 5000 празнословни поста от типа "на всяко гърне мирудия" се грижи за чистотата на форума;
(човекът е радетел за чистота)
- тези които го могат са търгаши (щото той не го може);
(и той го може, дори и дипломи има, но не е търгаш. Скромно е момчето и работи на полза роду)
- не е отчаян защото, след 10 години стаж по специалността е заел пазарната ниша по смяна на кондери за 10 лева на захранвания дето струват 35;
(малко ли е? Освен това и ел. инсталации прави и дървени кутии.)

Тинки, я се пробвай като се появи някоя тема в която не можеш да помогнеш с нищо, да не пишеш. Да видим дали ще се излекуваш от логореята.
Keresteliev - специалист
hidrazin написа:
Keresteliev написа:
...Не осира, а се опитва да се предлага...
Тва сериозно ли е? И кво предлага, носене на кофи с вар и киреч? :lol:
:partyman:
Който го може, го може!

:partyman:
gogo7777 - майстор
Тинки, я се пробвай като се появи някоя тема в която не можеш да помогнеш с нищо, да не пишеш. Да видим дали ще се излекуваш от логореята.
Не знам коя тема е осрал Тинки, но виждам колко много чакащи има пред кенефа....а има и такива, където непрекъснато са във или пред клозета. Онова Кере... направо го е хванала диарията.
Тинки си коментира по темите човека. Що непрекъснато го закачате, а после го обвинявате, че Той осира темите.....темите осирате Вие с потребноста си да си чешате Его-то. Аз на такива им викам курви.
Едно е да се избъзикаш безобидно, друго е постоянно да следваш някой из темите на форума и непрекъснато да го подритваш със сдраните си цървули :evil:
zz_stefanov - майстор
Добре, че си ти Гого да пазиш доброто дете от лошите в класа.
Разгледай му участията във всяка тема и се замисли кой е в дъното. То, че има по крайно реагиращи, вярно. Има и такива дето им е поолегнало и се подсмихват отстрани.
Само погледни в тая тема - работата свършена, ама не можело да бъде тъй... Тоз бил такъв, оня онакъв (но само защото не стана това, което беше твърдял в началото). Та кой е с болно его.
А колко е простичко, трябва да пише само там където може да помогне с нещо. И да уважава туй което могат другите, а не да се прави на крайна инстанция.
Айде, честит празник и със здраве :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Проблем с твърд диск" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: