Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
nikolov333 - майстор
Hidra..сигурно сте му ъпдейтнали фърмуера на това Cisco, но ако не сте, може да се пробва.. Обикновенно се оправят такива бъгове с това..
hidrazin - майстор
nikolov333 написа:
Hidra..сигурно сте му ъпдейтнали фърмуера на това Cisco, но ако не сте, може да се пробва.. Обикновенно се оправят такива бъгове с това..
Ми то на месец бре.... Ама както и да е. Сега отлежава на един рафт. Някой ден, мейби .... :?
Нямам спешна работа с него. Да си чака редът. :cool:
:partyman:
P.S. И май никой не спомена рутерите на MikroTik ? Или аз не съм забелязал....
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
P.S. И май никой не спомена рутерите на MikroTik ? Или аз не съм забелязал....
И няма. Трудни са за настройка от начинаещи.
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
И няма. Трудни са за настройка от начинаещи.
Да но не всички дето си купуват рутери се казват тролпад... :-D
:partyman:
sstefanov - майстор
Аз и още някои ги споменахме още в началото, но никой не забеляза :)
Новия софтуер модели въобще не е по-труден от TP-LINK, например.
А иначе са железни, ползвам няколко и служебно без проблеми.
hidrazin - майстор
sstefanov написа:
Аз и още някои ги споменахме още в началото, но никой не забеляза :)...
Извинявам се за което... Все пак не съм мрежов специалист и съм го пропуснал.
Ама са корави..... Ба си и естонците... Добри!!!
От скоро (има-няма 5 години) използваме техните продукти.
Ми няма отказ... Как да кажа лоша дума??? :?
:partyman:
toolegittoquit - майстор
sstefanov написа:
Аз и още някои ги споменахме още в началото, но никой не забеляз
Новия софтуер модели въобще не е по-труден от TP-LINK, например.
А иначе са железни, ползвам няколко и служебно без проблеми.
Микротик моделите с хубави антени, USB и гигабитови лан/ван струват около 2 пъти повече от еквивалентен ТПЛинк.
hidrazin написа:
Да но не всички дето си купуват рутери се казват тролпад...
Но всички се казват хидрораз, които не могат да си извадят ръцете от гъза и да обновят фирма на едно циско.
Като ти гледам неадекватните мнения и описания на мрежовата ви инфраструктура си я представям ясно с хвърчащи кабели и някой като теб да бяга между рутерите да ги рестартира, защото сте взели най-големите боклуци, които само забиват. Спи спокойно, така по-мялко боляло..казват такива като теб.
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
Но всички се казват хидрораз, които не могат да си извадят ръцете от гъза и да обновят фирма на едно циско.
Като ти гледам неадекватните мнения и описания на мрежовата ви инфраструктура си я представям ясно с хвърчащи кабели и някой като теб да бяга между рутерите да ги рестартира, защото сте взели най-големите боклуци, които само забиват. Поздрави на шефа ти от мен, за това че ще те оножда пак. Спи спокойно, така по-мялко боляло..казват такива като теб.
Алооооо... Да не би пак да не си пил хапчетата??? Горкия трол.... Няма лечение.... Сорри....
:partyman:
nikolovvd - майстор
MikroTik е мебел! Включваш, настройваш и забравяш, че го има с години.
torbalan - Дървен философ
Този път с хидрата сме на едно мнение... Аз също съм с Микротик (мисля, че първи го споменах, но това не е важно) по препоръка на колега, който е собственик на малка мрежа в малко градче...

Неговата логика е, че предпочита да похарчи малко повече пари за рутери, но да има по-малко работа и разправии с клиенти....

Тема "Препоръчайте добър Wi-Fi рутер за домашна мрежа." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: