• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
toolegittoquit - майстор
infomar написа:
Трябва да изтече ли срока, за да я инсталирам на ново? Трябва ли де-инсталация на старото копие или върху него?
Не трябва да я деинсталираш. Отиваш в настройките на програмата, натискаш "провери за обновление". В друго меню пише "Лицензи". Натискаш "обнови" и ти дава за още 1 година. Трябва да я инсталирам да ти кажа точно, нямам я пред мен.
infomar
toolegittoquit написа:
infomar написа:
Трябва да изтече ли срока, за да я инсталирам на ново? Трябва ли де-инсталация на старото копие или върху него?
Не трябва да я деинсталираш. Отиваш в настройките на програмата, натискаш "провери за обновление". В друго меню пише "Лицензи". Натискаш "обнови" и ти дава за още 1 година. Трябва да я инсталирам да ти кажа точно, нямам я пред мен.
Разбрах. Ще чакам да изтече срока и ще пробвам. Ако не стане ще видя, дали да де-инсталирам и на ново или да мина на 360 Total Security. Гледам, че пише хубави работи за нея.. китайска работа. Не влизам на рискови места, ама знам ли как ще се завъртят нещата.
toolegittoquit - майстор
С 2 леви написа:
http://www.pandasecurity.com/mediacente ... antivirus/
Panda я отписвай автоматично. Ако нямаш нет, нямаш почти никаква защита. А и идеята постоянно да комуникира с интернет и да праща лична информация не ми харесва.
miroki - майстор
Panda cloud безплатната. За сега 10 тина години съм доволен.
Тази на Майкрософт Security Essentials също ползвам и съм доволен.
Kumay - майстор
Аз съм с Аваст безплатна втора година. След като изтече я обнових, но не помня как го направих и си работи нормално.
С 2 леви - специалист
toolegittoquit написа:
С 2 леви написа:
http://www.pandasecurity.com/mediacente ... antivirus/
Panda я отписвай автоматично. Ако нямаш нет, нямаш почти никаква защита. А и идеята постоянно да комуникира с интернет и да праща лична информация не ми харесва.
Имах
Какво ти харесва или не - не ми пука! Това ти изказване е олигофренско! Антивирусна ти трябва, АКО ПОЛЗВАШ ИНТЕРНЕТ!!! Все още имам положително мнение за теб, обаче. :)
toolegittoquit - майстор
С 2 леви написа:
Антивирусна ти трябва, АКО ПОЛЗВАШ ИНТЕРНЕТ!!!
Какво пречи да включиш неизвестна флашка, на която вирус се е качил и е подменил Autorun и да се изпълни тоя вирус през ауторън на всеки компютър, на който е поставена? И да нямаш интернет, има и други методи на заразяване. Принципно...
ivanovbg - майстор
toolegittoquit написа:
Която антивирусна отново тормози компютъра. Знам как зарежда програми и зарежда операционна система компютър с антивирусна и без такава.
Много олигофренско(а и не чак толко "френско") изказване. Как можеш да съдиш за антивирусна по зареждането на ОС. Все едно да кажеш че нашето сиво сироко е бавно защото трудно запалва и трябва да подгрее няколко минути. :-D :-D :-D :-D Да ама не - 30 8 сек минава 400метра.

То тези антивирусни които не тормозят компа не работят. Сещаш ли се - не запалена кола няма как да загрее :wink:

:partyman:
toolegittoquit - майстор
ivanovbg написа:
[То тези антивирусни които не тормозят компа не работят. Сещаш ли се - не запалена кола няма как да загрее
Ти като си взимаш кола, искаш да хвърчи като самолет или да набира като товарен влак, като междувременно двигателят прекъсва? А като си вземеш компютър, искаш всичко да върви бързо или да влачи, прекъсва и мисли?
Те тия нови антивирусни са по-тежки от 10 вируса да качиш на системата. :-D
Ти ако си от търпеливите, аз искам всичко да тръгва възможно най-бързо.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Препоръчайте сносна безплатна антивирусна програма за WIN7." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: