• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
KingLin - майстор
Просто хрумка -преди години когато ползвах антивирусна се бях спрял на Norton Corporate edition. При инсталацията те пита дали ще си server, client или standalone. За последната опция не ми искаше нито сериен номер нито спираше да работи и се обновяваше без проблем. Сега я търсих в замунда но не я намерих но може да я има другаде ако все още се поддържа от norton. Дали е подходяща за слаби машини не знам. Аз лично не я усещах да ми тормози компа.
nikolov333 - майстор
Никой не каза, че Виваком дават до 3-ри безплатни лиценза за NOD32, ако си на план с реален ip адрес или ако имаш познат с фирма на такъв план, които не ги ползва, може да ти даде безплатен ключ от техните.. Става през сайта с настройките на mycontact. Аз ги ползвах до скоро на машините в офиса и съм доволен като скорост и ефективност и съм нямал проблем.
nikolovvd - майстор
MamaMy написа:
Иначе е невъзможно вирус да влезе сам. В 100% от случаите пациента сам си го е изтеглил и дори инсталирал :lol: .
Умирам от смях, когато някой ми каже, че антивирусната му изписала, че сайта или файла е заразен, пита го иска ли да продължи, а той/тя (осовено ТЯ) отговорил/а с YES! :lol:
toolegittoquit - майстор
MamaMy написа:
Интелектуалния труд също е труд.
Само ако същите, които правеха антивирусните не пишеха и вирусите... :lol:
А по-добре питай баща ми колко е труд интелектуалният труд..Цял ден седиш пред компютъра и нищо не правиш..така ми викат... :-D
Ама вече си мълчи, като разбра каква надница върви от седенето пред компютъра... :lol:
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Цял ден седиш пред компютъра и нищо не правиш..така ми викат... :-D
Еми, прав е човека.
toolegittoquit написа:
Ама вече си мълчи, като разбра каква надница върви от седенето пред компютъра... :lol:
Абе, ще си признаеш ти накрая....кой за какво ти плаща... :-D
toolegittoquit - майстор
stoianov_n написа:
Абе, ще си признаеш ти накрая....кой за какво ти плаща... :-D
Плащат ми да ремонтирам компютри и сходна електроника.
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
Плащат ми да ремонтирам компютри и сходна електроника.
Сериозно? Плащат ти да сменяш кондензатори ... евентуално. Луди хора, да ти дават пари...
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Трябва да са мнооооого луди.
:partyman:
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Плащат ми да ремонтирам компютри и сходна електроника.
И каква ти е надницата на ден, ако не е тайна, е така да сравним твоята с моята.Така де, ти си магистър инженер, учен човек, пък аз съм тенекеджия...с чука цял ден....

пп.Обаче по-рядко влизаш тука, значи наистина работиш, което много ме радва. =D> =D>
toolegittoquit - майстор
Да съм по темата...
На клиентите си слагам Avast. От безплатните е най-лека, а и е безплатна. Аз не обичам да слагам краквани програми.
Върши някаква работа. Обаче антивирусните могат да създадат и проблеми. Новите антивирусни действат като rootkit-и, закачат се за системата, инсталират си драйвери, крият и блокират достъпа до процесите си.
Например ако се счупи антивирусната поради мигване на тока, докато се обновява или нещо друго съм виждал да създава проблеми като:
- да спира интернета тотално
- Windows да дава сини екрани
------------
stoianov_n написа:
И каква ти е надницата на ден, ако не е тайна, е така да сравним твоята с моята.Така де, ти си магистър инженер, учен човек, пък аз съм тенекеджия...с чука цял ден....
Стоянов, важното е с какви усилия я вадиш надницата, не само каква е. Кажи твоята като толкова искаш и се похвали. Аз не обичам да говоря за пари.
А ти по-добре умната, че един приятел щеше да пребива твой колега. Оставил колата за изкърпване, оня точкувал парчета ламарина директно върху ръждата без никакво третиране и отгоре един черпак кит.
stoianov_n - специалист
toolegittoquit написа:
Стоянов, важното е с какви усилия я вадиш надницата, не само каква е. .
:lol: :lol:
Точно моята е вадена с мноогоо повече усилия от твоята. :wink:
По темата, и аз съм с Avast.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

Тема "Препоръчайте сносна безплатна антивирусна програма за WIN7." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: