• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
adgj - специалист
Здравейте,
Има ли такова животно?
Едно захранване да храни 2 лаптопа, като в единия случай лаптопите работят на еднакви напрежение и мощност, а в другия на рзлична мощност, но с еднакво напрежение?

Благодаря.
hidrazin - майстор
Дори самата мисъл за такова нещо е ... неразумна. Много меко казано.
:partyman:
preslav - майстор
??? Каква е идеята, да пуснеш 30 см. кабел на жената, че да надничаш в лаптопа и???
adgj - специалист
hidrazin написа:
Дори самата мисъл за такова нещо е ... неразумна. Много меко казано.
:partyman:
Защо?
adgj - специалист
sstefanov написа:
Да, ЗАЩО?
За да ми свърши работа!
adgj - специалист
preslav написа:
??? Каква е идеята, да пуснеш 30 см. кабел на жената, че да надничаш в лаптопа и???
Това не го разбрах!
adgj - специалист
Аз и жената имаме два лаптопа Леново.
Ежедневно ще ги пренасяме от дома до офиса.
Най-добре е да купя по едно второ зарядно естествено, освен ако няма едно с възможност да зарежда и двата лаптопа едновременно!
preslav - майстор
adgj написа:
Аз и жената имаме два лаптопа Леново.
Ежедневно ще ги пренасяме от дома до офиса.
Най-добре е да купя по едно второ зарядно естествено, освен ако няма едно с възможност да зарежда и двата лаптопа едновременно!
Бъзикам се и не се бъзикам - едното зарядно ще трябва да го разклониш така, че да не си пречите докато работите. По-лесно е да се купят още две зарядни, а още по-лесно е да си влачите зарядните заедно с лаптопите, има вариант и с едно зарядно, единият бачка на батерии, другият се зарежда, после обратното, но това е мазохизъм.
nikolov333 - майстор
И аз си разнасях зарядното с лаптопа.. докато не ми писна и си купих втори лаптоп..в комплект със зарядно разбира се. Сега си бачкам с ремоут десктоп от къщи в офиса и нищо не разнасям.:-D
  • 1
  • 2

Тема "Захранване за 2 лаптопа!?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: