• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
imegogo - специалист
здравейте лаптопът ми отказа да запали захранването и охлаждането тръгват,но дисплея не пали закачих го на външен дисплей причакам снимка на екрана как изглежда при старт win не го зарежда а се рестартира
http://prikachi.com/images.php?images/695/9244695D.jpg
MamaMy - майстор
Точно преди да рестартира изписва грешката. Можеш ли да я снимаш?
В сейф мод пуска ли го? И там ли рестартира?
plamen6703 - майстор
Някакви "подобрения" /ръчкане/ опитвал ли си да правиш по лаптопа или ОС, или просто решаваш да включиш лаптопа и той показва този проблем?
imegogo - специалист
не съм правил нищо по него имам го от 2009 г и досега е работил безпроблемно
montoya - майстор
Тая черга ми прилича на артефакти от повреден видео чип
hidrazin - майстор
imegogo написа:
здравейте лаптопът ми отказа да..
Няма съ притесняваш!!! Пламен щъ ти пиши на лични че шъ го упрай за 10 кинта....
Шегувам се разбира се ...
Гледам в подписа че си от Шопландия???
Бегай надалеч от сервиз Башона.....
Ма ти си решаваш де.
:partyman:
MamaMy - майстор
Ще ти го нагреят чипа на видеото със сешоара и си готов. Дай 100 лв и бегай до другата седмица. Според мен е или видео или кабела за матрицата. Ако е за видео, ремонта не си заслужава. Всичко е само закрепване за малко докато излъжеш някой да го купи. Смяната на чипа струва колкото нов лаптоп. Кабела може да пробваш, но шанса е малък.

ПП.Сега усмислих, че си на външен монитор. Шанса за кабел е 0%. Гаранция видео.
plamen6703 - майстор
imegogo написа:
не съм правил нищо по него имам го от 2009 г и досега е работил безпроблемно
Отнеси го в сервиз да видиш какво ще ти кажат и според "джоба" ти, ще прецениш дали да ремонтираш, или да се огледаш за нов лаптоп. Втора употреба от тук http://www.kvantservice.com/pricelist.h ... 0&pmax=300 можеш да избереш много добър лаптоп. :partyman:
torbalan - Дървен философ
Според мен не си заслужава ремонта.

Втора ръка читав лаптоп, дето ще работи още сто години, струва от порядъка на 300 и малко лева...

Виж какви пари ще ти искат за ремонт и сам си прецени. Истинско чудо е, че въпросния лаптоп е изкарал толкова много години...
  • 1
  • 2

Тема "лаптоп acer 5738 zg проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: