Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
nikel - специалист
Наесен ми изгоря захранването.Смених го с ново,но показва черно - бяла картина.Има ли надежда за ремонт или да купя ново.
Благодаря и късмет.
plamen6703 - майстор
Възможност за ремонт има, но дали е целесъобразно, по-добре сваляй твърдият диск и купувай нов DVR! :partyman:
MamaMy - майстор
Няколко такива минаха през мен за ремонт. Оказаха се боклук. Едвам са си изкарали гаранцията. На поледното установявам, че просто е оглупяло и ще му сменям паметта. За мой късмет същото седи готово на бюрото все още не взето от клиент. Свалям паметта и се засилвам да разкостя предното и... греда. Паметта различна. При внимателно сравнение се оказа, че платката е различна. Съвсем друга версия, а на устройството от вън никъде не пише. Та пробвали са се във времето да оправя разни проблеми, но явно не много успешно. Най-добре друг DVR както каза Пламен. Гледайте направо да е друг модел.
nikel - специалист
Препоръчайте ми някакъв по читав модел.Камерите ги използвам на вилата да гледам какво става в двара. Живея на вилата така че, няма да гледам през интернет.
nikel - специалист
Проблема е решен - купих си нов / по скъп /което не значи по читав,но времето ще покаже.

Тема "Помощ за DVR E-CH 7004" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: