Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
darken_nz - специалист
Здравейте! Бих желал да ми дадете препоръка и мнение за следните доставчици (Тези има в града)

1.Мтел
2.Близу
3.Виваком
4.Булсатком
5.Мсат (където ги има)

До скоро интернета ми вършеше работа (Алфа Нет), но сега скоростите им са ужас и само ми шикалкавят, когато говоря с тях.
Към Туич връзката е мега зле и варира, потока прекъсва. В тубата на стрийм - също. Тази вечер от 10 000 падна под 1000...
Това го нямаше преди и проблема е на всички устройства.

Става въпрос за Нова Загора.
Последна промяна от darken_nz на съб апр 14, 2018 4:12 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Аз съм на Мsat. Много ми харесва съпорта. А на едно място бях принудена на NetWorx и го кръстих NotWorx. Ама ти нямаш тази опция, май. Пише все пак в кой град си, че то много зависи от местните палангози
darken_nz - специалист
Нова Загора. Аз си мислех, че е до манталитет. Ако хората са доволни от даден доставчик - значи са коректни и си вършат работата. Но града си казва думата, предполагам.... Виваком още нямат оптика тук. :mrgreen:
Chefo77 - майстор
Виваком са лайнари. И като интернет, и като ТВ, и като мобилен оператор. Който както иска да го разбира.
Аз лично съм доволен от МСат. Стабилни са без значение какви са метеорологичните условия. Но първо, че съм във Варна, второ съм дългогодишен клиент и им знам мурафетите, трето - ползвам мнооого стар модел модем (по-новите се подменят на 3-4 години), и не на последно място - не ми трябва особено висока скорост, вероятно затова съм доволен :)
fox_vt - майстор
Гледай тези които имат оптика до дома и качествен съпорт. Бях на вива това беше най стабилния интернет който съм ползвал за няколко години само два пъти е спирал ама накрая като се прецака не можаха да го оправят качествено. Сега съм на булсат. Скороста е добра не се е налагало да идват за повреда. Даже сами дойдоха да сменят медиа конвертора. Но при мен е пакет със телевизия.
Делян - специалист
Chefo77 написа:
Аз лично съм доволен от МСат. Стабилни са без значение какви са метеорологичните условия. Но първо, че съм във Варна, второ съм дългогодишен клиент и им знам мурафетите, трето - ползвам мнооого стар модел модем (по-новите се подменят на 3-4 години), и не на последно място - не ми трябва особено висока скорост, вероятно затова съм доволен :)
Напълно съм съгласен, скоростта на нета не е нещо особено, но е стабилен и реагират бързо при проблеми. И аз съм на едва втория им модем за близо 15 г. откакто имам интернет към тях (преди няколко години като преподписвах им отказах новия модел и си останах със стария).
Същатата работа и с телевизията - преди години мислех да мина на Виваком, но се оказа, че трябва да плащам допълнително за пакета с RTL например, за да гледам Формула 1, и идваше по-скъпо от Мсат. Има няколко сръбски/хърватски спортни канала, където дават безплатно мачовете от Висшата лига, за които тук в БГ трябва да плащаме допълнително на Диемите...
darken_nz - специалист
Та какво викахте за Булсат ? :-D :mrgreen: :lol:
https://imgur.com/a/2j4Cb4k
На тези, дори и 2-ка им е много. Кръгла 0 са.
От телевизията нямам оплаквания. Но Интернета им е зле.
Сравненията са между тяхната оптика и 4G.
Правете си сметката! Сега ползвам бисквитката, защото не мога да си видя, дори фейса и пощата.
И един ахрив от 6,3 мб не можах да го изтегля...
А на оранжевите се изтегли докато кликнах. Не ги знам какво им е, но да си събират ума и да си размърдат задника! Туча и той вървеше мега зле. Още от началото.
Та, ако някой като мен се чуди... НЕ ГИ ИЗБИРАЙТЕ ЗА НИЩО НА СВЕТА!
plamen6703 - майстор
Някой да ти е опрял пистолет до челото и насила да те е накарал да избереш Булсатком за интернет доставчик?
Като ти не харесва доставчика уволнявай го и драмата приключва! :partyman:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет сеп 06, 2018 7:46 pmdarken_nz написа:
Та какво викахте за Булсат ? :-D :mrgreen: :lol:
Дума не е обелвана за Булсат :-D
Димитър Димов - специалист
Пич,преди време бях на близу, за 4 мес. имах 18 обаждания към тях за проблеми,и на сън да ме бутнеше можех да ти изрицитирам телефона им.Вече 4 г. съм при друг оператор и дори не му знам тел. за връзка.Имам колеги който са били на сегашният ми доставчик,но заради проблеми са минали към близу или как се казва сега не знам и са доволни.Според мен си е от техници и поддръжка.А бе ти от къде я извади тая тема след 4 месеца?

Тема "Препоръка на Интернет Доставчик" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: