Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
kolev_k - специалист
...Имам го на телефона през WI-FI-то,но искам да сложа и на таблета(има wi-fi,слот за sim-карта няма)и на лаптопа(има жичен интернет).Трябва ли с преходник от SIM към USB да ръгна някаква SIM ?Благодаря!
petromaniq66 - специалист
А защо ти е сим карта?
nikolov333 - майстор
Чети за "Преносима точка за достъп" на телефона.. Така можеш да споделяш интернета от телефона ти, за да свържеш към него таблета.
krasi92 - майстор
Инсталираш на таблета и лаптопа програмата и ползваш номера от мобилния ти на които имаш Вайбър за да го активираш.Не ти трябва нова сим карта а само номера на сегашната.
preslav - майстор
Мога ли и аз да попитам нещо?
Този прославут "Вибратор", ако се инсталира на компютър, може ли да се ползва вместо Скупе и по-добра ли ще е връзката?
nikolov333 - майстор
Може..аз Skype съм го зачертал откакто Microsoft го купи.. На компа ползвам Viber и Messenger за видео и съобщения..
preslav - майстор
чет юни 28, 2018 2:52 pmnikolov333 написа:
Може..аз Skype съм го зачертал откакто Microsoft го купи.. На компа ползвам Viber и Messenger за видео и съобщения..
Благодаря!
Кажи стъпките и има ли някакви специални изисквания?
Намерих програмата и я инсталирах на компа, но нямам активен акаунт на телефона, нямам и телефон, който поддържа Viber - какво следва?
nikolov333 - майстор
Ами телефон ще ти трябва за да си активираш акаунта към Viber.. Логиката им е, че при създаване на акаунт, от Viber проверяват валидността му със SMS или автоматично обаждане до твоя номер от тях..
Проблема е, че не знам как става активирането на компа без приложение за телефон. С приложението за телефона се прави валидация при свързването на акаунта на компютъра към телефона, чрез сканиране на баркод..
Последна промяна от nikolov333 на чет юни 28, 2018 3:34 pm, променено общо 2 пъти.
velas - специалист
чет юни 28, 2018 2:55 pmpreslav написа:
... нямам и телефон, който поддържа Viber - какво следва?
Закупуване/използване на смарт-телефон.
Акаунтите, инсталирани на компютър или на друго мобилно устройство се удостоверяват, чрез акаунта на основната инсталация (регистрация).
preslav - майстор
чет юни 28, 2018 3:20 pmvelas написа:
чет юни 28, 2018 2:55 pmpreslav написа:
... нямам и телефон, който поддържа Viber - какво следва?
Закупуване/използване на смарт-телефон.
Акаунтите, инсталирани на компютър или на друго мобилно устройство се удостоверяват, чрез акаунта на основната инсталация (регистрация).
Мога ли да ползвам чуждо смарт устройство с моята SIM, колкото да се активира акаунта?

Тема "Вайбър..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: