• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
gogyto - специалист
Колеги търся си МФУ за дома, вие какви ползвате?
По-възможност за лично обслужване на същия в домашни условия.
shotik - майстор
Само като ползвател на едно такова мастилено -струйно устройство , мога да напиша, че синът ми избра такъв , на който цената беше към 130 лв, но с четири мастилници ,които са сравнително евтини. Може да има пет години от покупката , никакви проблеми, един комплект излиза към 23 лв, сменям ги на 8-10 месеца , не съм правил точна сметка, колко листа са отпечатани, но и доста снимки на фото хартия за принтери съм отпечатил.
Важното е да не се изключва от контакта, за да може да си прави диагностика и да си почиства дюзите , за да не засъхнат.
Недостатък ,който виждам , спрямо предишен принтер , е подаването на листа от долу и при двустранно печатене е по- трудно да се манипулира , докато на предишния листата бяха леко наклонени назад в предната част и при излизане на листа, лесно можеше да се завърти и преди да почне да печати , да е сложен на мястото и да го издърпа за печат.
gogyto - специалист
Може ли марка и модел, то надали ще го има вече де....ама...
Тези новите всичките имат и чипове.
Преди имах един Brother, бях доволен изкарах три години с него, но главата му замина.
Купих лазерен монохромен, ама от време на време ми трябва и цвят, та за това търся мнения и съвети.
hidrazin - майстор
Това с мастилката трябва да е неква шега.
Няма как да си причиня такова нещастие...
:partyman:
P.S. Все пак нека напише за кво ще го ползва, какво натоварване и дали ще му е жал.
Жал когато го запокити след няколко месеца в кофата...
gogyto - специалист
пет юли 20, 2018 8:55 pmhidrazin написа:
Това с мастилката трябва да е неква шега.
Няма как да си причиня такова нещастие...
:partyman:
P.S. Все пак нека напише за кво ще го ползва, какво натоварване и дали ще му е жал.
Жал когато го запокити след няколко месеца в кофата...
Друже, как в кофата бре, ще се ползва за домашни нужди :)
shotik - майстор
На същата марка е, не я писах , за да не е реклама .
Нека някой , който се занимава с продажба или ремонт да напише, моето е частен случай .
За мен и синът ми беше важно , консумативите /мастилниците / да са с ниска цена .
То както е тръгнало, като се счупи нещо и е над 5 години, го заменяш с нещо по- ново, но ако работи и няма претенции към работа му . може и повече години да изкара.
plamen6703 - майстор
Зависи от домашните нужди, това https://www.informa.bg/prod.php?id=2505 е за хора, които не обичат да се запичат и да си цапат ръцете :wink: ! :partyman:
gogyto - специалист
Е няма да рекламираме фирми все пак, то иначе няма смисъл от темата без конкретика :)
@plamen6703 , благодаря но търся 3 в 1 :)
hidrazin - майстор
пет юли 20, 2018 9:00 pmgogyto написа:
пет юли 20, 2018 8:55 pmhidrazin написа:
Друже, как в кофата бре, ще се ползва за домашни нужди :)
Е как в кофата? Елементарно- фаташ го за кабела и у контейнеро.
Съвет - не забравяй да отрежеш кабела кат стигнеш контейнеро.
Той може да свърши някаква работа. Останалото е чисти отпадъци.
:partyman:
plamen6703 - майстор
пет юли 20, 2018 9:06 pmgogyto написа:
Е няма да рекламираме фирми все пак, то иначе няма смисъл от темата без конкретика :)
@plamen6703 , благодаря но търся 3 в 1 :)
Огледай и това/ търговеца е много точен/ https://www.kvantservice.com/Lazerni_pr ... 00MFP.html но що ли ми се струва, че искаш и душата в рая и х... докрая :wink: ! :partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Препоръчайте мастилено-струен принтер 3 в 1" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: