• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
gogyto - специалист
Ехе, темата бая се развила докато бях два дена в гората за гъбки :D
Бих искал да не се разводнява и да се кара същество, моля за отзиви на колеги който са купили подобни устройства и са доволни в ползването им за домашни нужди.
Колегата с Брадъра ако може да даде модел, ще е супер :)
fbr - майстор
нед юли 22, 2018 9:31 amLisko написа:
89 лева лазерен
https://shop.itema-pg.com/product/923/k ... p4118.html
Мисля си, че това "Продажбата се осъществява само на място в офиса ни!" не е написано току така. Или като отидете на място, модела ще е свършил и ще Ви предложим друг, или някаква друга вързалка.

Ааа Грешка. Сега забелязах че е втора употреба.
shotik - майстор
Ето го, но е може би над 5 години

Прикачен файл

CIMG1027.JPG
gogyto - специалист
нед юли 22, 2018 4:26 pmshotik написа:
Ето го, но е може би над 5 години
Да, този е от старата генерация - бетон, моя беше с по-големия дисплей.
Няма чипове, нема глупости.. жалко че му замина главата след няколкогодишно ползване.
А, и цената му беше под 200лв - нов, сега гледам са си дигнали мизата...с новите модели.
ArturDent - Почти Безобиден
нед юли 22, 2018 2:25 pmgogyto написа:
Бих искал да не се разводнява и да се кара същество ...
Ами български форум.
Ти питаш нещо, те ти казват колко си прост.


Казваш питаш от къде да си купиш круши, а ти обясняват че ябълките са по-вкусни.
Chefo77 - майстор
съб юли 21, 2018 11:28 pmMamaMy написа:
Много обичам когато имаме задача да превозим щайга с картофи от пазара до в къщи и се сравняват две превозни средства. Порше и Трабант. Въпроса е: С какво Поршето конкурира Трабанта и защо да изберем него като Трабанта е много по-евтин и ще свърши същата работа, пък и си го ремонтирате сами и не давате пари по сервизите?
Отговора е: Когато можете да си позволите Поршето, ще разберете и разликата. До тогава си бръмкайте с Трабанта и се хвалете, че вашия е най-добър. И стилен и икономичен и най-много бега. Чудете се за какво ли някой си купува скъпия Порш?
Аз пък много обичам, когато някой си търси Трабантче, да се съберете всичките с Поршета и да му заобяснявате колко е тъп. Що не му съберете пари за нов цветен лазерен 3 в 1, та да мирясаме всички? От мен ще имате голямо браво и виртуални бири.
И тъй като съм сигурен, че няма да стане, хайде да не словоблудстваме и да пишем по темата, става ли?
Надали има някой тук, който да мисли, че МС принтерите са по-добри от лазерните ИЗОБЩО. Има си причини авторът да търси МС и те най-вероятно са ЦЕНАТА и НИСКОТО НАТОВАРВАНЕ.

Лиско, не само е втора употреба, ами е монохромен и без допълнителните функции. И тъй като е зареден за някакъв брой страници, имам едни съмнения, че няма да изкара много след тях, без да се смени това-онова.
Оригинална тонеркасета за този принтер е 166 лева, има линкове по-долу. Заместител е 72 лева. За моя е 17 лева. Капацитетът е същия. Не е много изгоден, ама хич :(

Гогито, не си споменал, дали ще използваш цветния печат, или не.
gogyto - специалист
Да, ще ползвам цветния печат.
Сега имам лазерен черно-бял в нас, но отново ми трябва цветен.
Chefo77 - майстор
Ето това зверче има двустранен печат, освен всички други екстри. И не е на прекалена цена.
gogyto - специалист
Да, не е лош модела и е с отделни мастилници.
Като ида в магазина ще го погледна и него.
Благодаря!
plamen6703 - майстор
Модела сигурно ще ти върши работа, но мастиленоструйни бизнес принтери е нещо като дървено желязо! :-D Ако не знаеш какво е дървено желязо, може да питаш Корнелия Нинова, това е нейно изобретение :wink: !
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9

Тема "Препоръчайте мастилено-струен принтер 3 в 1" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: