• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Chefo77 - майстор
https://www.hp-shop.bg/grid105/HP-konsu ... oneri.html

Да си посверите часовниците за цените на тонерите спрямо капацитета им... Можете да обърнете внимание и на барабаните, ако има почитатели на втората употреба техника :wink:
kozl - майстор
При лазерните принтери само тонера ли е консуматив?
За тези де писах съм смятал и касета за отработен тонер, която се сменя примерно след три касети тонер.
Преди година купих лазарен, само черен печат принтер за 100 и неколко лева, да стои при майка ми - много рядко се ползва, но не засъхва като мастилено струйния. А дъртата мастлницата, все още работоспособна я рециклирах на пластмаса и метал, като добавих рапидките в колецията. Много скъп излизаше консуматива. Но това е за дърта техника, когато нямаше 3 в 1 и скенера все още е активен.
А преимуществото на 3 в 1 е, че като правиш копие на хартия не е необходим компа.
krasi92 - майстор
На канона цените на мастилниците са високи.Също ползваме вкъщи Брадър от тъпите с мастилото и мастилата са на смешни цени.Преди около 5 години в магазина само тази марка беше с по дълга гаранция и без претенции за оригинални касети по време на гаранцията.Когато му дойде времето за контейнера ще го замени такъв от същата марка.
gogyto - специалист
Значи последно клоня към Брадър отново, евентуално Канон...за Епсън не намирам отзиви...НР само знам че 100% няма да си взема - никога!
mgbagera - специалист
С две ръце гласувам за Брадъра. В работата взехме Брадър и Самсунг.
Брадъра за 100-200лв а Самсунга лазерен само черно за около 400
Брадъра вече 3г не е направил никакви проблеми освен: Моля загрейте до стайна температура! :D
Самсунга за сметка на това ни стърка от ядове.
Брадъра се ползва всеки ден и още е с оригинални консумативи. Черната мастилница е двойна и е за супер много копя. Новите мастилници са на смешни цени.

Самсунга е със скъпи тонер касети и на всеки 3 касети трябва да се смени и ролката която също е на висока цена.
Самсунга като даде грешка ти изкарва само номер.

Брадъра от своя страна ти изписва на български какъв е точния проблем и как да го оправиш. Или точно на коя страница в инструкциите да отвориш и да прочетеш :shock:
gnt69 - майстор
И аз съм за Брадър. Имам няколко в офиса евтини консумативи и безпроблемна работа. :partyman:
gogyto - специалист
Някой с отзиви за Canon Maxify MB2755?
plamen6703 - майстор
За тия пари струва колкото струва :wink: В твоя случай нещата са - на безрыбье и рак рыба :-D ! :partyman:
gogyto - специалист
О, той струвал 170лв, понеже първо го видях в чужд сайт за 130 паунда, помислих че ще е стока...
Chefo77 - майстор
Е ти ако дадеш 130 паунда, по-добре вземи като моя :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Препоръчайте мастилено-струен принтер 3 в 1" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: