• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
gogyto - специалист
пет юли 20, 2018 9:14 pmplamen6703 написа:
пет юли 20, 2018 9:06 pmgogyto написа:
Е няма да рекламираме фирми все пак, то иначе няма смисъл от темата без конкретика :)
@plamen6703 , благодаря но търся 3 в 1 :)
Огледай и това/ търговеца е много точен/ https://www.kvantservice.com/Lazerni_pr ... 00MFP.html но що ли ми се струва, че искаш и душата в рая и х... докрая :wink: ! :partyman:
Мастиленоструен търся, лазерен цветен 3 в 1 за моите скромни нужди няма смисъл.
plamen6703 - майстор
Нищо лошо не си ми направил, че да ти препоръчам мастиленоструен :wink: Дори бих те посъветвал да не посягаш към такова устройство, но избора е твой и парите са твой :)! :partyman:
gogyto - специалист
Да, запознат съм с плюсовете и минусите, напълно съм на ясно, че лазерните са по-добрият избор ;)
hidrazin - майстор
Ми тя темата приключи.
Човек квото сам си надроби и оня горе не мое да му помогне.
Типично по български - докато сам не се убедя, тя за мен не е к...ва.
Късмет по завоите и си намери подходящ контейнер...
Хау!!!
:partyman:
gogyto - специалист
пет юли 20, 2018 10:49 pmhidrazin написа:
Ми тя темата приключи.
Човек квото сам си надроби и оня горе не мое да му помогне.
Типично по български - докато сам не се убедя, тя за мен не е к...ва.
Късмет по завоите и си намери подходящ контейнер...
Хау!!!
:partyman:
Както винаги с подходящото чувство за хумор :lol: :drinkers: :weedman:
hidrazin - майстор
Ми да. Хумор с реална оценка...
Успех!!! В кавички, разбира се...
:partyman:
nikolson - майстор
Човекът търси 3 в 1. Ако беше само за принтер, друга работа. Втора ръка са два пъти по-скъпи. Икономията идва после. По-евтини копия, а ако употребата е наистина инцидентна, на струйните се запича касетата.
gogyto - специалист
С Брадъра бях няколко години, и съм го презареждал няколко пъти. Просто гледах да го ползвам всяка седмица, и така изкара.
Lisko - майстор
+1 към не-тата за мастиления.

Мастилените принтери са средство за грабеж. С цената на мастилото.
Качество вадят по-добро но само на скъпа хартия. Имам от 2000-та и не е избеляла.

2006-та купих цветен лазерен, помня много добре че беше за 280 канадски долара и касетите му бяха пълни догоре (за 3000 листа) а не както обикновено дето дават полупразни. ИзползвА се от децата успешно, но му мина времето и сега вече съм го разкачил (не ми се купуват нови касети, след като цветен имам в офиса). Подариха ми един вехт НР, с две резервни касети ако помня добре модел 1018 - дребен, компактен без цвят и бавен но за дребни, спешни домашни принтения става идеално.

Наскоро един френд си купил мастилен (без да ме пита). Бил по-скъп ама мастилото му било по-евтино. Е, ако е така - той се доближава до идеята на лазерния. Но не знам подробности.
shotik - майстор
Ще има да си разискваме по темата , същото , както за колите- защо не си вземеш Мерцедес, ами се блъскаш за Дачия, Опел и т. н.
Ами на всеки според джоба,потребностите и познанията към техниката , както писах за моя , харесвам си го , ползвам си го и ми е по джоба.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Тема "Препоръчайте мастилено-струен принтер 3 в 1" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: