• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
MamaMy - майстор
Проблема е в клавиатурата. Не си трошете мониторите и компютрите :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср ное 14, 2018 1:27 pmMamaMy написа:
Проблема е в клавиатурата. Не си трошете мониторите и компютрите :-D
Просто, гениално... А, дано!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Само, че, питащият остана без компютър и не се вясва
vlax - майстор
ср ное 14, 2018 1:42 pmn_a написа:
Само, че, питащият остана без компютър и не се вясва
Абе вясвам се от време на време, :-D но не пиша защото компютъра и мониторите не са при мен и проблема в момента го няма.Кат са появи пак и го реша ще пиша. :partyman:
ср ное 14, 2018 2:04 pmvlax написа:
Абе вясвам се от време на време,
n_a отатък в другата тема ще запалиш Русчук,а Трифон ти не прави забележка,че тази 10 литрова туба с вода няма да ти помогне. :partyman:
Изображение
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср ное 14, 2018 2:04 pmvlax написа:
...отатък в другата тема ще запалиш Русчук,а Трифон ти не прави забележка,че тази 10 литрова туба с вода няма да ти помогне. :partyman:
Изображение
Че не качих още по-страшни снимки :-) Много красив огин се получи :-). Първо, Русчука, общо-взето го събориха, остана някакво Русье. Второ, не се вижда, но половин метър около огъня е пръст :-) И го правехме нисък :-) И трето, тази зеленясалата туба стои там може би от пролетта... излишни движения не правим, да местим туби. Не съм и мислила, да гася огън в полето с вода
:-) Драго ми стана, че мислиш за безопасността :-)
Видео картата няма работа там. Настройките се променят от windows в разни менюта. Но функциите от монитора са си лично на него и компютъра няма достъп до тях. Което значи, че бутоните на мониторите нещо не са в ред.
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с монитора/компютъра/" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: