• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
kolev_k - специалист
Здравейте.Има ли начин уина да ми показва паролите вместо точки с истинските им знаци?Понеже
компа ги помни,но понякога ги забравя и чак на 2-3 опит се"сеща",а аз ги нямам записани на хартия.С уин XP съм.Компа е лично мой и само аз го ползвам.Благодаря!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Не знам да има начин.
Обаче, не е точно както си го мислиш. Запаролените неща те изпробват дали ти си ти, а не някой седнал на компа ти... Първи го въведоха от фейсбук. Пишеш си паролата, а то няколко пъти ти казва, че грешиш.... игра на нерви
А твойта пущина, все пак, като те пусне вътре, веднага сменяй паролата и новата си я запиши на хартиен носител. Или поне си направи папка с пароли
nikolov333 - майстор
Няма начин, да няма начин, но ако обясниш по-добре, какво точно искаш.. :-D
tysonlkr - специалист
Ако се има впредвид за пароли от регистрации в интернет , тогава търси опцията в настройките на браузера който ползваш
velas - специалист
съб дек 01, 2018 10:54 amkolev_k написа:
Здравейте.Има ли начин уина да ми показва паролите вместо точки с истинските им знаци?Понеже
компа ги помни,но понякога ги забравя и чак на 2-3 опит се"сеща",а аз ги нямам записани на хартия.С уин XP съм.Компа е лично мой и само аз го ползвам.Благодаря!
Няма как да стане лесно. В полетата за пароли се ползва криптиращ скрипт и всеки въведен символ става нещо съвсем друго... :)

Има някои полета, в които има и декриптиращ скрипт (например полето за паролата за WiFi), където имаш и опция да видиш познатите символи.

За XP трябва да прочетеш къде се съхраняват запазените пароли и да си ги изтеглиш.
kolev_k - специалист
съб дек 01, 2018 7:15 pmnikolov333 написа:
Няма начин, да няма начин, но ако обясниш по-добре, какво точно искаш.. :-D
Значи,като искам да вляза в пощата примерно,се отваря прозорец в който си пишеш потр.име,а под него ти изскача паролата само че с точки.А понякога или е забравена или е грешна.
radius - майстор
Кажи и с кой браузър влизаш.
ArturDent - Почти Безобиден
За браузър:
Right-click the password box and select "Inspect Element." This brings up the developer console. On the line that starts with "input type=password" change the word "password" to "text." This will reveal your password.
kolev_k - специалист
ср дек 05, 2018 11:38 amradius написа:
Кажи и с кой браузър влизаш.
лисицата
  • 1
  • 2

Тема "Пароли" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: