Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
lecki - специалист
Благодаря ви, да сте живи и здрави !
Аз печатам по 200 копия на година.
nikolson - майстор
Бе хора вие прочетохте ли какво съм написал. Напечатал съм над 100х копия с моя принтер. За това време съм дал 200-300 лева. едно време имаше едни принтери оливети ебеш и фргаш. Бяха по 30лв. Какви 100 копия ви говят. Това и струен принтер не е.
Последна промяна от nikolson на чет юни 20, 2019 10:13 am, променено общо 1 път.
velas - специалист
вт юни 18, 2019 8:52 pmMamaMy написа:
Моля не заблуждавай потребителите с цел пласиране на китайски боклуци. За справка всеки може да отвори Гугъл, да напише зареждане и модела на касетата. Ще излязат милиони резултати. Ако все още не вярваш потърси в сайта на Static Control. Не ми се рови сега да вадя PDF-и с упътвания.
:lol: Явно си невероятен спец по темата... Типично по български, дава се "компетентен" съвет за неща, от които не разбираме...
MamaMy - майстор
ср юни 19, 2019 9:23 amvelas написа:
:lol: Явно си невероятен спец по темата... Типично по български, дава се "компетентен" съвет за неща, от които не разбираме...
Нещо си се объркал! Пишкомеренето е в друга тема и даже в друг раздел. Това, че нещата Вие не ги разбирате стана ясно на всички. За това и Ви пратих да четете за да се ограмотите :lol:
velas - специалист
Тъй-тъй. Добре, че съществуваш, иначе света се е сгромолясал... [-o<
Пък аз ще проверя дали моите 200 принтера не са краставичарници... може и да съм се объркал...

П.П. Явно четеш както дявола - евангелието, че да направя опит да те осветля...

Много тонер касети вече не е целесъобразно да се презареждат (по много фактори), а се сменят със заместители. 79А е една от тях.
Като казвам, че не се зарежда, означава, не че не може, а че има по-добра алтернатива.
Понеже вярвам, че си спец по темата и лесно можеш да направиш финансов, рисков и оперативен анализ, който би трябвало да ти покажат стратегическото решение "да зареждам или не"...

А за "китайските боклуци"...в момента пишеш на китайски боклук, говориш по китайски боклук, гледаш новините на китайски боклук... и т.н.
Заобиколени сме от "китайски боклуци", така че свиквай...

Тема "Принтер препоръчайте, моля" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: