Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
vencil - специалист
Някой има ли знанията+желанието да бутне едно рамо да си активирам 10-ката. Става вече трети ден се боря и я докарах до там да прося помощ. Може и на ЛС, наясно съм че най-добре да си я купя че е незаконно и че съм престъпник и все пак... Общо взето по неволя преминавам към нея не стига че ми е грозна ами сега и сърбам и попарата :) .

Към тия където всичкият им софтуер, филми, музики и т.н. са закупени платени и легални затворете си очите моля ви и се направете този път компромис [-o< .
vencil - специалист
Четем, ама не стана :sad:.
Antonii - майстор
Купувате си един код от eBay и не се занимавате с глупости.
Кода струва около 5лв.
Кодовете са си напълно реални, поне тези които съм вземал аз.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб юни 06, 2020 9:33 amvencil написа:
Четем, ама не стана :sad:.
Е, чети, де :roll:
aroot - специалист
Не си купувайте кодове по нета. Пробвано, прецакано.
В арена има лекарства за такива проблеми, остава открит момента, дали това което ти "помага" не те инжектира с нещо.
Сега, че 10ката си е пират и шпион сама по себе си е отделна тема за разговор.
vencil - специалист
За сега успяхме да се справим, на ниво разучаване съм но определено за сега не ме радва. Предполагам е въпрос на свикване и вкус.
Antonii - майстор
съб юни 06, 2020 10:21 amaroot написа:
Не си купувайте кодове по нета. Пробвано, прецакано.
В арена има лекарства за такива проблеми, остава открит момента, дали това което ти "помага" не те инжектира с нещо.
Сега, че 10ката си е пират и шпион сама по себе си е отделна тема за разговор.
А откъде е купуван кода, че ако е от eBay, в този случай парите се връщат.
Интересувам се за следващия път при нужда да невземам от там.
Може и на ЛС.
Lisko - майстор
съб юни 06, 2020 10:35 amvencil написа:
За сега успяхме да се справим, на ниво разучаване съм но определено за сега не ме радва. Предполагам е въпрос на свикване и вкус.
Щом си на ниво разучаване, с каква ОС си бил преди това? И кое е толкова различно, че не може да се сетиш? Кое точно не радва? С кое не се свиква лесно?
KingLin - майстор
ETO ти линк за активациа на десятка без теглене на софтуеър.

Аз лично съм много доволен от тази версия. Не съм преинсталирал от както направих ъпдейт от 7 директно на 10 станаха вече може би 5 години от тогава. Върви много леко, не се задръства с излишни файлове и добре почиства остатъците от всички кръпки. Управлението на SSD е по-читаво. Съвместимостта на игрите е по-добра. Стабилен е и не съм имал сини екрани освен при хардуерен проблем. Успешно подмених цялата карантия на компа наскоро и си оправи драйверите без проблем.

Тема "Windows 10" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: