Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
nikolov333 - майстор
При мен не ще да ъпне на единия комп от 7-ца.. Примигва продължително екрана в някоя фаза на ъпдейта и забива..
vencil - специалист
нед юни 07, 2020 8:26 amLisko написа:
съб юни 06, 2020 10:35 amvencil написа:
За сега успяхме да се справим, на ниво разучаване съм но определено за сега не ме радва. Предполагам е въпрос на свикване и вкус.
Щом си на ниво разучаване, с каква ОС си бил преди това? И кое е толкова различно, че не може да се сетиш? Кое точно не радва? С кое не се свиква лесно?
До сега бях със 7-цата, доста са различни чисто визуално и 7 е доста по пригодна да си я направиш както ти е удобна и харесва. Примерно на 10 не мога да сменям на менютата, иконите и т.н. шрифта и големината. Определено искам на някои неща да сменя шрифта и големината ама....старт менюто и то хич не ми е функционално излизат ми неща които изобщо не ме вълнуват, в същото време неща които са ми необходими ги търся по сума ти време кой знае още колко неща ще излязат. Както казах най-вероятно е до свикване.
nikolov333 - майстор
Размера на иконите и надписите им се променят като при 7-цата с Ctrl+ ролера на мишката.. :idea:
MamaMy - майстор
То с всичко се свиква, ама с това недоносче няма да свикна. Ако става дума мен и ХР-то не ми допадаше. От 98 и МЕ скочих на 7. Защо да се мъча и да сменям всички програми щото МС им се накривил калпака и не поддържат нищо от старите?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Кат' сте почнали, да поплача малко и аз... много трудно възприемам новото... Докат да свикна с XP и ме метнаха на 10... За година никакъв напредък. Все повече го мразя. Точно днес обмислям да се върна за малко на стария комп, а този да го... не знам какво!
Virtex - майстор
съб юни 06, 2020 10:21 amaroot написа:
Не си купувайте кодове по нета. Пробвано, прецакано.
В арена има лекарства за такива проблеми, остава открит момента, дали това което ти "помага" не те инжектира с нещо.
Сега, че 10ката си е пират и шпион сама по себе си е отделна тема за разговор.
Работят, стига да знаеш какво правиш. Имам над 10на РС-та с активирани Windows 10 По този начин и проблем не е имало.

Всякакви кракове са временни решения. До 10лв надали ще бутне някои финансово :)
nikolov333 - майстор
10-ката наистина е коренно различна от хр-то и 7-цата понеже майкрософт променят ядрото изцяло и има много неочаквани проблеми с актуализациите, но и мен ме принудиха да мигрирам заради спряната поддръжка на браузърите в ХР-то.. Вече и файърфокс спират да го поддържат.
KingLin - майстор
Ето какво ползвам аз когато ми е трудно да се сетя къде да търся даден инструмент в 10:
Създавате нова папка на десктопа и за име слагате ето това: GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}
После като я отворите ще видите за какво говоря :) Десятката има всичко което има и седмицата просто с тая пригодност за тъчскрийн и леко взаимстване от андроид е малко по трудно за свикване в началото. Ама както казах това горе ще ви помогне доста.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 07, 2020 11:31 pmKingLin написа:
Ето какво ползвам аз когато ми е трудно да се сетя къде да търся даден инструмент в 10:
Създавате нова папка на десктопа и за име слагате ето това: GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}
После като я отворите ще видите за какво говоря :) Десятката има всичко което има и седмицата просто с тая пригодност за тъчскрийн и леко взаимстване от андроид е малко по трудно за свикване в началото. Ама както казах това горе ще ви помогне доста.
Благодаря ти!
aroot - специалист
нед юни 07, 2020 11:10 pmVirtex написа:
съб юни 06, 2020 10:21 amaroot написа:
Не си купувайте кодове по нета. Пробвано, прецакано.
В арена има лекарства за такива проблеми, остава открит момента, дали това което ти "помага" не те инжектира с нещо.
Сега, че 10ката си е пират и шпион сама по себе си е отделна тема за разговор.
Работят, стига да знаеш какво правиш. Имам над 10на РС-та с активирани Windows 10 По този начин и проблем не е имало.

Всякакви кракове са временни решения. До 10лв надали ще бутне някои финансово :)
[/quote
]Какво има да знае човек? Аз си купих такъв код, изкара 4 месеца и сега ми излиза черен екран със съобщения да си купя. Знам какво да правя, ама парите дето ги дадох са на вятъра. Е не е като да съм очаквал чудо, но на мен работа не свършиха.

Тема "Windows 10" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: