• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
mironcho - специалист
И аз изразходвах 3-4 листчета с лидълски 2032.Забелязах, че две кантарчета и един ветромер взеха да ядат батериите твърде бързо и понеже няма как всички да се развалят едновременно смяната на доставчика реши проблема. А да - и еднин компютър изсмука лидълската 2032 за около 8 месеца без да е включван.
Повече такива батерии от там - НЕ :axe: .
В момента съм се заредил с 2032 от ИКЕА, да видим те как ще са :?
MamaMy - майстор
Откакто преди няколко години се прекарах с батерии 2032 от Кауфланд, вече ползвам само такива :wink: :

Прикачен файл

60606243.maxell-cr2032-1.jpg
60606243.maxell-cr2032-1.jpg (20.96 KиБ) Видяна 1341 пъти
Lutchezar - майстор
Батериите от ИКЕА стават. И 2032 и AA, предполагам и AAA. Дебнеш когато някой наоколо ходи или поръчва нещо и допълваш батерии :-D.
kozl - майстор
нед дек 19, 2021 5:09 pmmironcho написа:
И аз изразходвах 3-4 листчета с лидълски 2032.Забелязах, че две кантарчета и един ветромер взеха да ядат батериите твърде бързо и понеже няма как всички да се развалят едновременно смяната на доставчика реши проблема. А да - и еднин компютър изсмука лидълската 2032 за около 8 месеца без да е включван.
Повече такива батерии от там - НЕ :axe: .
В момента съм се заредил с 2032 от ИКЕА, да видим те как ще са :?
Отивам в ИКЕА да си купя АА размери и нема :shock: Дека преди беа се заринали и на касите имаше даже #-o
Аз бех доволен от цена и качество на батериите от ИКЕА, но гледам писали, че ИКЕА се отказва да предлага незареждаеми батерии :cry:
И купих си от Юск, ма още немам мнение.
infomar
Тук има голям избор и следващият път ще избера между DURACELL и MAXEL. Надявам се да са добри.
Защо обаче едната тежи 0.010 kg, а другата два пъти по-малко :?
https://www.store.bg/battery/c/p-l/c-13 ... r2032.html
mironcho - специалист
За АА и ААА в ИКЕА преди 2 месеца си купих 2 кутийки с ААА от последните, които предлагаха (АА вече нямаше). Ще предлагат само акумулаторни с тези размери. Купих и акумулатори АА, които се ползват на безжична мишка и за момента се представят добре.
velas - специалист
Проблемът при литиевите батерии е начина им на съхраняване (абстрахирам се от годината им на производство и качеството).
Някой вярва ли, че хоремаци и мебелисти ги съхраняват както трябва, преди да стигнат до рафта?!...
Купувайте от специализирани магазини и няма да имате проблеми!
  • 1
  • 2

Тема "Къде може да е проблема в биоса или дъното?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: