• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Lisko - майстор
вт яну 25, 2022 6:14 ambarakuda написа:
Кажи скорости,цена и откъде го поръча плииз!
От канадския амазон. Цената беше $99 канадски за Коледа, но не сколасах, после се дигна над 100 и сега пак падна.
Скорости ще дам като го монтирам.
Изображение

Транспорта е безплатен, но има ддс 12% значи от 90 CAD става на 100.80 CAD което е равно на 138.14 лева в момента в който аз проверих. Ако цъкнеш на линка, ще видиш колко лева излиза в момента.
Не бих се учудил в JAR при вас да е по-евтин.
brum - майстор
145лв в Сенетик. Няма по-евтино според пазарувай.ком.
velas - специалист
вт яну 25, 2022 1:48 pmLutchezar написа:
Много рядко някой ползва 6 SATA устройства, най-много да се наложи да се премести някой кабел.
А в наши дни никой разумен не би си купил m.2 sata SSD, при положение че дъното поддържа m.2 NVMe. 2 броя m.2 ssd също рядко се използват ...
Трябва да знае, че трябва да премести кабела на друг порт, а не да се чуди защо не му работи втория хард...
Много често се купуват SSD m.2 SATA, най-вече заради цената.
Lutchezar - майстор
Ако преди покупка се прочетат данните на продукта, а по-точно скоростите за четене и запис, едва ли някой би избрал sata m.2, освен в случаите когато дъното не поддържа NVMe m.2. Цените се изравниха още миналата година, а m.2 sata се намира по-трудно.
velas - специалист
Колега, занимавам се с това. Знам и цените и колко клиенти носят m.2 SATA за монтаж и инсталация... :partyman:
Lutchezar - майстор
И аз съм в бизнеса. Тук пишем за да може който иска да научи нещо и да е подготвен преди покупка.
velas - специалист
Да, така е. А най-важното е преди покупка да се потърси консултация със специалист.
  • 1
  • 2

Тема "Карта m2а" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: