Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
barakuda - специалист
Здравейте хора,трябва ми някаква програмка за запис на звук от аудиопорта на компа,която да записва само при наличие на такъв.Благодаря предварително!
ESPACE - майстор
КъФ звук, къФ аудиопорт? Искаш да записваш звук от стаята с микрофон на компа ли? Или звуци от самия компютър на външно у-во? Изразявайте се по-ясно еб*ти.
Последна промяна от ESPACE на вт авг 08, 2023 6:42 pm, променено общо 2 пъти.
Трябва му аудиокапан, Еспасе.
Чакай да са изразя по ясно!
Трябва му нещо, което да накара компа да записва, когато в стаята престане тишината.
После да си го слуша на спокойствие.
Ако бъркам, ще ти се извиня, ебахти!

пп.Веднага се цензурирам и аз.
ппп. А така, да е по ясно!
barakuda - специалист
вт авг 08, 2023 6:37 pmESPACE написа:
КъФ звук, къФ аудиопорт? Искаш да записваш звук от стаята с микрофон на компа ли? Или звуци от самия компютър на външно у-во? Изразявайте се по-ясно еб*ти.
Да,не уточних точно,еб*ти.Имам в предвид line in port на компа еб*ти.От радиошпионин напр.НаТрифон му стана ясно.Аудиокапан ми трябва еб*ти.
ESPACE - майстор
Трифон има кристално кълбо, другите гледаме само на боб ама той не винаги показва еб*ти.
Lutchezar - майстор
Line In и Mic портовете са различни, обикновено имаш два порта Mic, преден и заден. Sound/ Voice Activated recording се нарича функцията, има я на една камара диктофони. Компютърът генерира дам по себе си достъчно шум, но сигурно има и такива програми.
Google намери Snooper.
lecki - специалист
"Аудасити" записва, професионалната версия. Малко е сложно обаче.

Тема "Запис на звук" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: