Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
ZMeyGorianin - майстор
Има една гад, дето ме е блокирала в Messenger на Фейсбук. По този начин не мога да видя съобщенията по между ни, а ми трябват като доказателство пред съда. Има ли начин да ги отворя?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон фев 05, 2024 11:52 amZMeyGorianin написа:
Има една гад, дето ме е блокирала в Messenger на Фейсбук. По този начин не мога да видя съобщенията по между ни, а ми трябват като доказателство пред съда. Има ли начин да ги отворя?
Няма начин
Кой каза, че стават за пред съда?
ZMeyGorianin - майстор
Не съм сигурен дали стават, но все ще имат някаква тежест.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон фев 05, 2024 6:48 pmZMeyGorianin написа:
Не съм сигурен дали стават, но все ще имат някаква тежест.
Тц

Фб си предупреждава, че при блокиране всичко се губи. От опит казвам, че остават за малко в мрежата, евентуално да си сейфнеш. За минути говоря
Прави си бекъпи
Миналото заминало

Ако на ФБР им потрябва, ще им извадят, надявам се, не е такъв случая. И не, не важи в съда
preslav - майстор
Фейсбук не ползвам от години, но със сигурност следи има и когато се стигне до съд (ако съдът го признава за доказателство и ако не е пристрастен), всичко може да се провери, възстанови - преди време съдействах на познат да си възстанови мейли от пощата, които неволно е изтрил.
Ако има съдържание със заплаха, съдът няма ли да ги изиска?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пон фев 05, 2024 7:00 pmТрифон П.Трифонов написа:
Ако има съдържание със заплаха, съдът няма ли да ги изиска?
Не може да няма платена услуга. С много бюрокрация и много чакане и "частна кореспонденция, тайна на личната кореспонденция" бла-бла. ФБ ще го направи само тайно и при голям проблем.
наш съд не признава запис от камера, вий сте се размечтали за чат

Тема "Възстановяване на блокиран потребител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: