Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
petromaniq66 - специалист
Някоя копачка на биткоини :)
DundyTheCroc - майстор
Нищо не ми се е сривало, сигурно защото нямам ни едно фейсшит приложение на телефона.
Водопроводчик почиства запушена тоалетна. Забелязва, че го зяпа сина на собствениците:

- Кво става, пич? Не е като да се ровиш във Фейсбук, а?

- Ба, баш същото е...
hidrazin - майстор
вт мар 05, 2024 10:19 pmТрифон П.Трифонов написа:
Водопроводчик почиства запушена тоалетна. Забелязва, че го зяпа сина на собствениците:

- Кво става, пич? Не е като да се ровиш във Фейсбук, а?

- Ба, баш същото е...
:weedman: Готино! Ма няма как да е вярно.
Татко дето може да си позволи водопроводчик, не мое да има толкова умен син. :lol:
:partyman:
resistbody - майстор
Заради тоя срив се наложи да си сменя паролата... даже не зам дали се е сменила, не се получаваха съобщения за двуфакторната през ватсап.. то така или иначе е май време да си сменя парлоата на всякъде където е по-важно...

Преди време откраднаха профила на брат ми и след десетки репорти не го премахват... даже ми исска пари след като му пиша фалшиви съобщения... вероятно е закачен за някой бот...
Прикачен файл:
Screenshot 2024-01-31 181524.png
Screenshot 2024-01-31 181524.png (64.06 KиБ) Видяна 342 пъти
Толкова е важно, че викнаха киберсигурност експерт в канала.
Гадно!
В някои сайтове се влиза през акаунта у фейсал, гюглер...
Очаквам все повече и по чести проблеми. Ще стане мазало един ден, ама...
Киррил - специалист
ФБ не е само за лафене. Ако сте забелязали държавната администрация го използва масово в работата си. Много организации също имат страници.
За съжаление всичко това бе стимулирано от администрацията. Постоянно ни приканват - пишете еди-какво си в "нашата" група във фейса .... Сега разбира се ще ядем хурката, защото както казва колегата, Путин ще дръпне шалтера (той е всемогъщ) и целият запад ще се чуди какво да прави. ФБ в Русия е спрян отдавна официално и тях няма да ги засяга.
Много хора подценяват влиянието му върху големи групи хора. Спирането му ще се отрази чувствително на избирателните кампании, много надомна работа....
Ще става все по-злен, но на кой му пука.
kozl - майстор
вт мар 05, 2024 10:19 pmТрифон П.Трифонов написа:
Водопроводчик почиства запушена тоалетна. Забелязва, че го зяпа сина на собствениците:

- Кво става, пич? Не е като да се ровиш във Фейсбук, а?

- Ба, баш същото е...
Вица е готин, ама аз не съм сигурен дали е така, защото само в едното съм ровил :?
8-[
petromaniq66 - специалист
Пука ми че зукърите вкарват овцете в кошарата си чрез махленски "социални..." Уж мрежи. Ама баш мрежи рибарски са.
Всички социални мрежи са средство за наблюдение, управление, контрол- петата власт.
Няма мърданье.

Тема "Сриване на фейсбук." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: