• 1
  • 2
Всичко за компютрите, компютърните мрежи.
Zdraveite. Imam edno vapros4e. Imam 3 kompiutara edin ot tiah e vzet s cel da stane ruter i e s OS- Xp. S 2 lan karti e v ednata vhto a drugata ishot kam swich i ot tam kam drugite 2 kompiutara. Ta vaprosa mi e kak moga da go napravia da mi rutira vraskata sled kato vraskata mi e Virtualna 4asna mreja s vavejdane na parola i dopalnitelno IP za samata mreja. V 4as sam s ma6ite no ne 4ak do tam s mrejite i zatova tarsia pomo6.
Гост
Savsem prosta rabota:), prosto slagash Programata WINROUTE isi reshavash problema :), toi podurja vruskata s VPN i saotvetno rutira mrejata, nema po lesno neshto ot tova :) Uspeh
Duke_BG - специалист
КИРИЛИЦА !!!

WinRoute може да е твоето спасение даже ако "Рутера" ти поддържа "Wake up on LAN" можеш да го настроиш така, че да се включва при опит за връзка с интернет от някой от компютрите.
Правил съм го на коаксиална мрежа още и през модем - автоматично си набираше при обръщение към инета
Здравейте. Драпнах си програмката но ми е малко трудно да разбера как работи. Като IP кое трябва да въведа защото което и да въведа не може да напраеви никаква враска а като му дам нова канекция ми иска Host, Username i password там какво триабва да се въведе защото каквото и да пробвам все неще. Бихте ли ми помогнали отново.
velsi - Почетен майстор
След като ще правиш рутиране мисля, че е редно в програмката да въведеш Gateway който ти е даден от доставчика ти на интернет. В машините, които ще споделят връзката вече IP-to на рутера. Може да не съм съвсем прав, но така ме е напекло днеска.....
Въвеждах паролки, Username и тем подобни и то все неще да бачка. А може ли XP-то ми да ми прави проблеми тъй като не е преинсталирано от доста време а сам се базикал с него по всевазможни начи.
leonardo_vd - модератор
jacc написа:
Въвеждах паролки, Username и тем подобни и то все неще да бачка. А може ли XP-то ми да ми прави проблеми тъй като не е преинсталирано от доста време а сам се базикал с него по всевазможни начи.
Пробвай само да си шернеш връзката по която ти идва нета с тази от която отива към суича. Доста пъти съм го правил и все успешно.
Иначе сега съм си рутирал нетана БТК с wirdles рутер и е много лесно са изпълнение.
Да и аз забелязах че няма почи никакви настройки и ще го пробвам даже веднага а предполагам IP- то на WinRuter триабва да е автоматично.
Osiris - специалист
jacc
Що не пробваш това http://www.asus.com/products.aspx?l1=4& ... odelmenu=1

Прикачен файл

353_l.jpg
353_l.jpg (17.27 KиБ) Видяна 8039 пъти
OOOO да това точно това което ми триабва но не е толкова евтино иначе е супер.
  • 1
  • 2

Тема "Kak da si napravia rutira6 kompiutar" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: