• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед мар 19, 2023 8:26 pmpif4o написа:
...Какво се случва ако върху алкидна намажеш с друга, примерно на водна основа? в селската къща всичко е дюшамета и всичко е боядисвано къ да е, и сега си е за боя. Мислех за циклене ама става многооооо дебело и многооо сложно, трябвало стаите да са празни, а де ша изнеса тея мебели, трябвало няколко пъти да се ходи а селото е на майна му :)
Ми не хваща, какво да се случи. Купи си алкидна боя и си боядисай . Директно отгоре. Най-мързеливата работа е това
pif4o - специалист
нед мар 19, 2023 10:03 pmn_a написа:
нед мар 19, 2023 8:26 pmpif4o написа:
...Какво се случва ако върху алкидна намажеш с друга, примерно на водна основа? в селската къща всичко е дюшамета и всичко е боядисвано къ да е, и сега си е за боя. Мислех за циклене ама става многооооо дебело и многооо сложно, трябвало стаите да са празни, а де ша изнеса тея мебели, трябвало няколко пъти да се ходи а селото е на майна му :)
Ми не хваща, какво да се случи. Купи си алкидна боя и си боядисай . Директно отгоре. Най-мързеливата работа е това
Така мислех ама като знам че после смърди 1 месец :) пък тва отделяла онова отделяла :)
  • 1
  • 2

Тема "Боядисване на старо дюшеме?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: