Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
здавейте. моля някой да ми помогне зе-решил съм да скрия пукнатините по стените с минерална мазилка.. :lol: Нещо неопределено. :wink: Дали ще стане ? Трябва ли задължително да има перваз когато се прави някаква фигура ? Как да си направя целувка на дивана в хола. Как са направени тези фигури така добре отсечени ?

Прикачен файл

detska177[1].jpg
detska177[1].jpg (3.6 KиБ) Видяна 3374 пъти

Прикачен файл

detska63[1].jpg
detska63[1].jpg (3.53 KиБ) Видяна 3375 пъти

Прикачен файл

detska176[1].jpg
detska176[1].jpg (3.64 KиБ) Видяна 3377 пъти
Последна промяна от CLIMATIK на нед авг 13, 2006 11:41 pm, променено общо 4 пъти.
masteradmin - майстор
Далече си от истината.
Първо при полагане на минерална мазилка стената е желателно да се шпаклова и трябва да е идеално гладка.
Второ отсичането става с хартиено тиксо. Което автоматично означава да забравиш за овалите, освен ако не си поиграеш доста.
Значи слагаш хартиеното тиксо, полагаш единия цвят минерална мазилка и след това докато не е изсъхнало махаш тиксото.
След като изсъхне единия цвят мазилка без тиксо просто слагаш следващия цвят до него като го полагаш внимателно така че да не остава разтояние между тях. Аз докато се науча унищожих бая материал.

Тема "минерална мазилка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: