Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Та ето ми проблема :) имам си конденз през зимата и в резултат-мухъл. Харесах си едно решение на базата на ThermoMAX или Thermoshild. Това нещо успешно борило мухъла, уж. :? Въпроса ми е дали някой го е ползвал и какво му е мнението. Интересува ме трябва ли да сваля латекса от тавана за да мажа с него ъгъла или първо да замажа с нов латекс и тогава да мацам с някои от горепосочените продукти.
Има си препарат против мухъл. Чешки е, ама му забравих името. :? Купих си го от железарията на Фантастико на Красно село.
Пръскаш директно въху мухъла и след 20 минути все едно никога не го е имало. Няма подготовки и последствия - просто пръскаш и стената атава като нова. Недостаък е, че мирише ужасно на хлор. Аз пръсках с маска с активен въглен и нямах проблеми.
Matchless - специалист
mitaka101 написа:
Има си препарат против мухъл. Чешки е, ама му забравих името. :? Купих си го от железарията на Фантастико на Красно село.
Пръскаш директно въху мухъла и след 20 минути все едно никога не го е имало. Няма подготовки и последствия - просто пръскаш и стената атава като нова. Недостаък е, че мирише ужасно на хлор. Аз пръсках с маска с активен въглен и нямах проблеми.
Ако стената е боядисана с цветен латекс избелява!
hygro - майстор
Изчистването на мухъла с препарати не може да възпрепятства образуването на нов. Пребори се с конденза за да има траен резултат - проветряване, термоизолация, отопление.

Thermoshild е предназначен за друго и не може да замести сериозна термоизолация - в твоя случай ефектът ще е сравнително слаб.
GLOBUS - помощник
hygro написа:
Изчистването на мухъла с препарати не може да възпрепятства образуването на нов. Пребори се с конденза за да има траен резултат - проветряване, термоизолация, отопление.

Thermoshild е предназначен за друго и не може да замести сериозна термоизолация - в твоя случай ефектът ще е сравнително слаб.
Абсолютно съм съгласен! Иначе можеш да си вземеш "САВО"!

Тема "Мухъл - помощ!!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: