Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
lov - майстор
Първо не си мисли че директно с телена четка ще успееш да свалиш идеално и лесно боята. Особенно в ъгълчетата е страшна мъка да не кажа почти невъзможно. Да не говорим как подскача и как ще пазиш мазилките от страни. И на всичко отгоре за да работиш си трябват предпазни очила ръкавици че и дебели дрешки. Колкото и да е маркова четката като се откъсне се забиват като карфици през дрехите. Случвало ми се е докато усетя че четката се разпада и съм станал като таралеж и почвам да се пощя с пинсетата. :x Цирка и удоволствието е пълно като добавиш и пепеляка. :)
Иначе никой не ти оспорва че ще получиш идеално гладка повърхост . Ще е толкова колкото е била заготовката плюс язвите от корозията. Язвите от корозия ще трябва да си ги изчистиш минеш с преобразовател. А ако дириш вече идеална повърхност китвай и шкури. Но това е начина без хамалогия.
Всеки си има глава на раменете аз само споделям своя скромен, опит с няколко тона боя през ръцете. :-D
iliya_i - майстор
С ламелната шкурка метала може да се лъсне до блясък, без прекалено много хамалогия. Ще почисти и по-малките язви. Е по-големите ще искат запълване.
nikolov333 - майстор
Терминатор, после почистване на ръждата, ръждо-преобразувател, анти-корозионен грунд или с тия бои три в едно. :drinkers:

Тема "сваляне на стара боя от метална каса" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: