Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
stereofonix - специалист
боята на стаята е мн захабена и реших да боядисам с латекс на Пастело жилт какъвто е старият цвят на стаята и смело си купих валяк и латекс и започнах да боядисвам след като боядисах едната стена и започнах другата на боядисаната започнаха за избиват червени петанца след време тези петънца заемаха около 50-на % от стената ... минавах ги веднаж но червеното пак си избива.... допитах се до родителите ми дали евентуално под жълтият цвят е нямало някакав от червените гами но те ми казаха че стената е била единственно и само жълто боядисвана ... а и ми казаха че боядйията преди години е слагал в варовият разтвор туткал за да не може да пада после боята ( до колко аз смятам туткала е нещо като вид лепило да не се "подкожушва" боята ) и сега стаята е в много интересен който мен мн ме дразни ... :shock: та кажете някво разумно решение да се справя с този проблем ... като крайно решение ще е шпакловката но имам още 3 стаи да боядисвам и предполагам че и там ще е същаща ситуация а не ми се шпакловат всичките до една а и времето ми е леко кът :?
Тани - модератор
Как реши в крайна сметка проблема? Какво се оказа?

Тема "Лек гаф с бодисване на стая" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: