Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте!

Да питам аз какво е това чудо машинно боядисване с латекс? По-добро ли е от боядисването на ръка?
velsi - Почетен майстор
Не е никакво чудо. Най-вероятно е обикновено пръскане с бояджийска машина. Латекса може да се нанася по този начин. Пише го и на опаковката. Като изключим това, че всичко се цапа е бърз и лесен метод и резултата е много добър.
GLOBUS - помощник
Здравейте, посещавам вашият форум за първи път по молба на мои клиенти!Виждам че много хора търсят помощ тук и за щастие я получават!Нека допринеса и аз с нещо...
Машинното боядисване, което постепенно навлиза на нашият пазар е най-добрата технология в света за нанасяне на всички видове бои.
Системата за интериорно боядисване с латекс както и екстериорно с фасаген е AIRLESS(безвъздушно) и точно поради тази причина НЕ ЦАПА ама въобще.Резултата е безрелефно боядисани повърхности.И най-интересното е, че например средностатистически апартамент от около 100м2 РЗП се боядисва за около 7-8 часа.С мече това се прави за около 4-5 дни.Ако не прозвучи като реклама мога да ви препоръчам сайта на "Съюз на професионалните бояджии", на който има и клипче-bulpainters.com
Успех!!!
velsi - Почетен майстор
Добре, нека е безвъздушно. От това, което видях на клипастава ясно, че помпа засмуква боята директно и я нагнетява в пистолета. Факела е по-концентриран но винаги има някакво разпиляване на боя при нанасяне с щприцоване. Предполагам няма да го отречете. Боядисвал съм по всякакви начини, включително и електростатично. И там боята пада. Благодаря за поднесената информация и успех на съюза!
GLOBUS - помощник
При машинното боядисване се получава своебразен прах, който пада на пода а след като изсъхне се замита.Така, че много правилно се изразихте "пада" а не цапа.Както и при боядисването с валяци и четки така и при машинното се налага облепяне (опаковане).А когато това е направено професионално и с желание за цапане и дума не може да става. :)

Тема "Машинно боядисване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: