• 1
  • 2
Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
djemma
Шкафчетата в кухнята ми са дървени, светло дърво, лакирано. Омръзнаха ми и много ми хареса син цвят на шкафчетата. Въпросът ми е мога ли да ги боядисам със синя боя, каква и ще хване ли та върху лака? Извинете ме, ако ви се струва глупав въпроса, но до сега не съмс е занимавала с ремонти в къщи. Благодаря за отговорите.
Osiris - специалист
Не е глупав уместен е що не пробваш със син лак :roll:
Стефан - майстор
djemma написа:
Шкафчетата в кухнята ми са дървени, светло дърво, лакирано. Омръзнаха ми и много ми хареса син цвят на шкафчетата. Въпросът ми е мога ли да ги боядисам със синя боя, каква и ще хване ли та върху лака? Извинете ме, ако ви се струва глупав въпроса, но до сега не съмс е занимавала с ремонти в къщи. Благодаря за отговорите.
Боята ще хване, но на мен нещо не ми хваща окото син цвят. Не е ли по-добре да си остане с лака? Можеш ли да дадеш снимки, преди да решиш да оцапаш нещата?
djemma
Не знаех,че има цветни лакове , съвсем начинаеща съм.Ето това е моята кухня сегар ще я разширим ,като включим и терасата. Ако имате други идеи - казвайте.Синьото не ми е фикс идея, но ми омръзна сегашната кухня и е малка.
http://show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=62923
Кликайте вьрху картинката,за да се увеличи.
djemma
Значи където е печката ще има голяма сьдомиялна, а където е сега малката сьдомиялна ще отиде микровьлновата.Печката, абсорбатора,нови шкафчета и фризер, който сега стои в коридора- отиват на терасата,коята ще е 2.4 /2,4 м.
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на пон мар 23, 2009 11:49 pm, променено общо 1 път.
masteradmin - майстор
о имам достойна конкуренция :) :) :) много добре
Гост
О, много благодаря за отговора. Това синьо, което показваш на снимката ми хареса, но какрто казах, може и да не е синьо, но като поразмислих- наистина имам доста сървении и няма да върви синьото. :( Фризовете са много добра идея, за, която съм мислила, но тъй като не съм добре запозната, незнма как да сложа на долния край на шкафчетата такива и какви именно.
Осветителното тяло е ето такова:
Изображение
djemma
Шкафчета за балкона няма още. Като го затворим и оправим помещението, тогава ще поръчвам.Разполагам някъде с 4000 лв .
Emerald - модератор
==
Последна промяна от Emerald на пон мар 23, 2009 11:50 pm, променено общо 1 път.
  • 1
  • 2

Тема "Боядисване на кухненски шкафчета" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: