Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
NewUserr - напреднал
Защо най-нагло ми изтрихте темата? Тъкмо щях да взема по-лесно решение и съвети от нея... Разочарован съм от този форум!
краси иванов - специалист
NewUserr написа:
Защо най-нагло ми изтрихте темата? Тъкмо щях да взема по-лесно решение и съвети от нея... Разочарован съм от този форум!



Тук е така,примири се и не очаквай отгвори.
velsi - Почетен майстор
Въпреки, че не съм я изтрил аз мисля, че знам защо. Форумът, ако не си забелязал се казва "направи си сам" и всякакви въпроси и съвети от такъв характер са добре дошли. От там нататък кой какъв майстор си е наел и кой какво е осрал са въпроси извън тематиката на форума. Ако питаш как да се справиш САМ с проблема съм сигурен, че ще получиш добри съвети. Но ако ще си търсиш нов майстор, който да то осере стените по своя си начин, не го търси тук.
краси иванов - специалист
"малко" сте нахални,защо не му изтрихте темата в началото,а трябваше да си губим времето да даваме акъкъли на човека,на вятъра.
Нестига,че останаха двама-трима да се отзоват на проблемите на хората,но то и тях ще изгоните.

Аз лично имам работа с месеци напред,както виждате никъде не съм си побликувал нито телефона нито сайта(не ,че има нещо лошо).Надали,някой от моите клиенти влиза тук.Влизам тук единствено само да помогна ,ако мога.
ЗАЩО,Защо не триете темите на майсторите който побликуват как стават нещата,например SHL,те не са ли майстори,даже фирма.Нали е направи си сам.Имат ли място в този форум според вашите ПРИНЦИПИ.

Обидно е да се подигравате с труда и отзивчивоста на хората.
velsi - Почетен майстор
Не твърдя, че е добре това, че темата е изтрита. Опитвам се да обясня на колегата, че подходът му не е правилен. А който има желание да помогне ще го направи пак. Питащият обаче не търси решение на проблема, а търси майстор. Справка - заглавието на новата тема. Надявам се да бъда разбран правилно.
NewUserr - напреднал
Добре, щом такава Ви е политиката... Но ще ми отговорите ли на простичкия въпрос, след като хабер си нямам как да го направя, не мислите ли че е по-удачно да дам пари и ако не стане, тогава да му бера дерта, вместо хептен да не направя нищо поради гореописаните причини?

Поздрави и успех с даването на съвети...

Искрено благодаря на колегата, който един вид се застъпи зад мнението ми!

Тема "Майстор бояджия латекс?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: