Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Как може да стане това нещо? Сигурен съм че може...
Още един въпрос имам... Как се оцветява бял латекс в розов цвят например? Продават се разни оцветители ама...знам ли?
bisplus - специалист
ами ако прочетеш характеристиките на готовите гипсови шпакловки ще видиш, че пише, че могат да се нанасят и върху варови мазилки, но имай предвид, че основата ти трябва да бъде здрава иначе шпакловката може да падне заедно с варта! А розово се получава с червен оцветител.
Emerald - модератор
Аз пак ще се изкажа-купи си готов розов латекс! Има оттенъци, които няма да получиш с оцветяване, освен това, оцветяването в домашни условия крие много рискове. И просто качествения латекс си е качествен. Славчев ще ти разкаже повече като разлика в характеристиките на боята и като трайност на цвета... :?
Колко ще ми струва горов розов латекс за 50кв/м?
Мисля 2 ръце да му направя..?
и аз съм на мнението,че най-подходящ е оцветения по каталог латекс.най важното е ,че винаги ще можеш да пребоядисаш някой участък,ако след време ти се наложи.в спалнята ми стените са в розов нюанс/по желание на жена ми,разбира се/.боята е английска,казва се DULUX и за мен са страхотни.цветовете наистина са много готини/в розово сигурно бяха над 100 нюанса/,на стената са същите както на каталога.най важното/поне за мен/е,че много лесно се боядисва с тях,имайки в предвид,че за мен боядисването не ми е от любимите занимания.боята се разнася като крем по стената,без да пръска,капе и т.н. 1литър покрива страшно много/дават норма16-17кв.м.от литър,но даже е повече/.като цена също идваше добре.пък и имай в предвид,че не ти е нужен груд,защото първата ръка е малко по-разредена/1част вода на 5 части боя/ се явява и грунд.покритието е здраво ,мие се без проблем с мека кърпа и веро.въобще аз съм очарован и предполагам,че и друг,който е боядисвал с DULUX е на това мнение
GLOBUS - помощник
Цената на 16л. латекс в светъл розов нюанс е около 50-60лв.Става дума за българска боя.Когато гледаш картела в магазина имай пред вид, че колкото по-наситен е цвета толкова по-скъп е.
bisplus - специалист
Ако се търси спец. розов цвят ннай ефективно и ефтино може да се получи с грунд за червен латекс...той си розов и покрива невероятно!

Тема "Гипсова Шпакловка върху вар??" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: