Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
grace - специалист
Здравейте, какво ще ми препоръчате за боядисване на голямо помещение което ще служи за дърводелска работилница, предполага се че ще има много прах който може да се лепва по стените, а и по принцип може да се цапа, но не толкова както примерно някой сервиз за коли.

Стените са от гипсокартон и до момента са запълнени фугите и всичко грундирано с дълбокопроникващ грунд и в момента се минава с бял латекс да уеднакви, след което искаме да сложим някаква здрава боя.
Според мен най-доброто решение за работилница е най-обикновена блажна боя 8-[
caribi - специалист
Вар, вар и пак вар с добавка на тапетно лепило или ц200 за да не цапа при допир. Забрави за блажна боя, след време става на юфка , не поема влага, абе......
colyo - специалист
Измисли го така, че да може да се чисти. Много ми е неприятно като вляза в работилница с мръсни стени и тавани. Можеш да помислиш и за някакво полимерно покритие или облицовка. Прецени си бюджета и ако е оскъден вар (може и без Ц-200) и......всяка година пребоядисване.
caribi - специалист
Варта дезодорира въздуха и работилницата мирише на чисто и свежо ,поема излишната влага и не се получава конденз зимата ,също така требе микробите бре! Евтина е и бялото за работилница е прекрасно - става по-светла и приветлива. Може и без ц200 тогава се слага тапетно лепило! Слага се за да не цапа при допир, дали дреха, дали нещо друго :partyman: Също така лесно се чисти ...абе по арно от варосана работилница не виждам за себе си де :yawinkle: :yawinkle:
perko - специалист
Върху ГК става ли с вар?
miliad - майстор
Става. Правил съм го. Пръсках с помпа обаче.Вероятно ще стане и с баданарка.
profesionalist_wood - майстор
Или да се облицоват стените със бели плочки както в месарница по социалистически и по-лесно се чисти със парцал

Тема "Боядисване на работилница" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: