Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
capola - помощник
Здравейте!

Искам да направя един ремонт на мазата. Мазилката е варова старица на има няма век. Мисля да я сваля до тухла и да шпакловам всичко наново. Та питам се, с тесла ли да свалям старата мазилка или има по-лесен начин?
marmoz - специалист
Перфоратор с широка лопака,мисля ще е по лесно и бързо ,но докато не пробваш неможе да разбереш :)
Dzver - специалист
ако е здрава не я пипай...новата вар ще падне по-бързо
Здравейте,

Предстои ми сваляне на варова мазилка от стени и тавани в стар апартамент.
Колко мощен перфоратор (къртач) ще ми необходим за целта, примерно за работа с 60mm лопатка (SDS+)?
Виждам че Makita HR2470 се препоръчва доста като модел, но не съм сигурен дали е достатъчно мощен за целта?
Още един въпрос -- има ли по-широки лопатки от 60mm със захват SDS+? Или 60mm е достатъчно производителна?

Благодаря предварително за отговорите и съветите, поздрави!
vk - специалист
Лопатка 60 mm е достатъчно производителна, за машината, можеш да потърсиш и малко по-мощна, но и тази която сочиш(makita 2470) става . Разбира се и двама с теслите да бухат, също ще е полезно. За прахоляка малко пръскайте стената с вода.
chapara - майстор
Добре че след една година му отговори :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vk - специалист
отговора е принципен и с цел да ползва и други хора. А по-лошо е, че не е имало навременен отговор, когато му е трябвало на човека.

Тема "Сваляне на варова мазилка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: