Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Svetoslavoff1 - майстор
Здравейте,
Останал ми е от време оно половин калъп битум/асфалт. Трябва да обработя една дървения с битумен грунд, който да не е на водна основа. Та съвет с какъв нескъп разтворител да разтворя битума и пропорции? Пробвал съм с нафта за едни колци за домати, ама нещо не бях улучил, защото не попиваше добре в дървото.
VLADO66 - майстор
Заради един калъп да си съсипваш дървенията :? Препаратите на водна основа проникват по-добре в дървото.
Svetoslavoff1 - майстор
VLADO66 написа:
Заради един калъп да си съсипваш дървенията :? Препаратите на водна основа проникват по-добре в дървото.
Владо, извинявай, но не разбрах за съсипването. Дървенията е конструктивна - летви и контралетви и не гоня външен вид.
Ако знаеш с колко "ценни" неща е пълна мазата, та ако някое може да влезе в употреба, защо не...
Може и да греша нещо, затова питам.
Поздрави!
schuldiner - майстор
На петнайсетина литра грунд да спестиш мах. 20 лева, и то сравнено с грунд на ЕсХа (ESHA). Но ако ти се занимава, а и не се сметне за прекалено опасно занимание, бих споделил...
VLADO66 - майстор
По принцип битума трябва да го нагрееш до втечняване и тогава да разреждаш с нафта/не съм съвсем сигурен/.По добре си вземи Бохемит вместо да се цапотиш с тоя битум.

Тема "Битумен грунд" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: