Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
service_chocho - специалист
Какво ще ме посъветвате ?

Да купувам същата боя и база и без разреждане да мажа ?

Да сменям боята и и базата с друга ама каква ?

Да грундиране и отново боядисване ?
VLADO66 - майстор
service_chocho написа:
Какво ще ме посъветвате ?

Да купувам същата боя и база и без разреждане да мажа ?

Да сменям боята и и базата с друга ама каква ?

Да грундиране и отново боядисване ?
Вземи си капака на на тази боя/или някаква мостра/ и отиди да ти оцветят такава http://latex.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B ... 1-chrotex/
service_chocho - специалист
Владо благодаря за бързия отговор.
Имам точна мостра на цвета на невероятния dulux но не намирам магазин на Хротекс или представител в Бургас гледам, че Оикос препоръчват те имат магазин.
Сега ще нацапам няколко ръце на едно парче гипсокартон да видя дали проблема е в мене или грудовете ако не покрие с 2-3 ръце значи боята е кофти.
service_chocho - специалист
Оказа се , че Хротекс нямат магазин в Бургас.

Вчера служител на вносителя дойде да види проблема с боята. Според него проблема е в грунда ceresit ct 17. Учудващо мой колега е ползвал въпросния грунд и отгоре боя dulux. Някой има ли идея как да се постъпи в тази ситояция ?
Закупих от Бриколаж най-скъпата боя за дърво,Левис експерт сатин.Трябваше още от първа ръка да има страхот ефект с голяма покривност.И след втората ръка продължава да прозира.Сега се чудя какво да правя.Честно казано съжалявам ,че се предоверих и не потърсих мнения.

Тема "Мнение за прехвалените Dulux и LEVIS!!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: