Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Здравейте предстои ми първо боядисване/ще бъде в бяло,какъв валяк - дунапрен или косъм?/ на около 250 м2 върху гипсова шпакловка и заради това всяка информация би била полезна.Предпочитам да дам някой лев отгоре за качествени продукти в определени граници/бюджета е ограничен/,за да знам,че това отпада като ангажимент за доста години напред.До какви температури е удачно да се боядисва,защото в момента терасата е на дневен ред/зидане с Ytong/,а майсторът идва когато има време/след работа/Предварително ви благодаря!
koldi811 - специалист
здравей! Ако жилището е ново строителство,не те съветвам да се набутваш със скъпи бои! Изчакай няколко години да улегне сградата и действай тогава с качествени и скъпи бои,но ако не са ти проблем парите взимай си DULUX ,това за мен е един от най-качествения латекс.Валяк от дунапрен,не! Във всички магазини на dulux има едни валяци много качествени,цената им е 12лв.,немски са.Аз си купувам от тях за професионална работа ,издръжливи са и качествени.Успех с ремонта! ;)

Тема "Избор на латекс и грунд" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: