Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
diss - специалист
Препоръчайте ми БЪЛГАРСКИ цветен латекс. Гледах Декоратор на Мегахим, за цветния на Боро също чувам добри отзиви. Декоратор, Боро, Леко???
Стените са боядисвани преди време с бял латекс, като преди няколко дни ги грундирах.
toni_g79 - специалист
И с какво ги грундира?
diss - специалист
toni_g79 написа:
И с какво ги грундира?
Грунд некъв розов беше, разрежда се с вода. За грундиране преди боядисване с латекс.
diss - специалист
Цветен латекс на Боро или Декоратор на Оргахим?
Sagittarius63 - специалист
"Декоратор" е на Мегахим.Препоръчвам ти цветен латекс на "Оргахим".От всички Български фирми това са боите с най-добро качество.Имаш избор от над 15000 цвята.Оцветяването става бързо, само трябва предварително да си замериш квадратурата,да се знае с всеки цвят колко квадрата има за боядисване,за да се види колко боя да се оцвети.
Гледедай само да е произведен от оргахим. За мен те са единствените добри бои :)
housedoktor - майстор
Още един категоричен глас за Оргахим и от мен
VLADO66 - майстор
Да добавя за Леко-то-при по-тъмен цвят и различаващ се същественно от основния за една стандартна стая за две ръце отиват поне две кофички от 4 литра.Скоро боядисвах с Боро "една ръка" и съм доволен.
Sagittarius63 - специалист
Добро покритие се получава на "две ръце", като разходната норма е 10кв.м. с литър за "една ръка".С 8л. трябва да се покрият 40кв.м. на "две ръце".Наситените цветове се правят на прозрачна основа и за да се получи добро покритие на "две ръце" преди това се минава "една ръка" боя в определен цвят,която се води "грунд" за наситени цветове.На повечето места колегите икономисват този така наречен "грунд",защото това оскъпява допълнително.Това ,обаче води до минаване на повече ръце,което е по-скъпо.

Тема "Български цветен латекс?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: