Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
yasoo - специалист
Здравейте,
предстои ми един "лек" ремонт на около 150 кв.м. стени та се нуждая от вашата помощ. От сега искам да уточня, че не държа да постигна най-перфектния резултат. :)
Стените са на мазилка. боядисвани са преди десетина години с латекс. Основата е съвсем прилична и здрава... никъде няма напукване или падаща мазилка, никъде не са избили петна. Ако трябва да шпакловам.... после с колор кит.... латекс две ръце.... ще си имам занимавка до пенсия :D Та имам няколко въпросчета на тази тема.

Ако директно мина всички стени с релефен латекс дали ще добият стените що годе приличен вид (релефа на тези бои ще скрие ли неравностите по стената от измазването).
Другото което ме интересува е трябва ли да грундирам преди това при условие, че основата е перфектна, но ако все пак трябва то с какъв грунд?
И последно въпросче... какъв релефен латекс да избера? Говорим за нещо по-евтиничко защото хем квадратурата е голяма а бюджета малък, хем както споменах по-горе не държа на перфектни резултати.

Благодаря предварително!

А ето и една близка снимка на стената:

Прикачен файл

00003.jpg
00003.jpg (103.67 KиБ) Видяна 2422 пъти
koldi811 - специалист
Релефния латекс събира много прах и боклуци!! По-добре си боядиши пак с латекс,там където има петна от влага и жълто го намажи предварително с бяла блажна боя.

Тема "Няколко въпросчета за релефната боя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: