Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
sashot - специалист
Помагайте със съвети и споделяне на опит. Предстои ми боядисване на новоизмазани стени. Някъде към 1000 кв.м. Мазилката е вароциментна, шпакловката - варова. И двете на Рьофикс. Спрял съм се на силикатна боя на същата фирма, за да имам истински дишащи стени. Таваните пак са с вароциментова мазилка и варова шпакловка. Тях смятам да пръсна с вар с добавена стипца (вариантът със сол не ми харесва много). Постройката се намира близо до морето.
Предварително благодаря на отзовалите се.

П.С. Моля, не ме агитирайте за латекс и прочие вододисперсни бои, знам че ще е много по-лесно и евтино, но не искам да запечатвам стените. Ако исках латекс, нямаше да инвестирам във варова шпакловка.
sts - специалист
Аз не мога да Ви дам съвет но имам приятел който има магазин и във Варна за продажба на вносни мазилки и има група за нанасянето им по желание на клиента.Той може да Ви даде компетентен отговор.Ако желаете напишете ЛС и ще получите координати.
sashot - специалист
Сърдечно благодаря за отзива. Но ме интересува използването на силикатните бои, а не силикатните мазилки. Мазилките и шпакловките вече са факт.
sts - специалист
Продажба на мазилки,бои и нанасянето им на стените.

Тема "Боядисване със силикатна боя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: