Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Niko Gargov - напреднал
Здравейте, понеже не намерих нищо за това, а може и да не съм търсил много във форума :? но използвах търсачката. Реших да направя такава тема понеже мисля, че това са си трудни цветове и искат доста боя. Идеята ми е всеки да сподели как боядисва силните и ярки цветове. Аз например преди силен и ярък цвят полагам подложка от сиво и после съответния цвят става от две ръце. Надявам се да бъдем полезни на някои в затруднение :partyman:
thinkpad - майстор
Основата за всеки цвят според мен е бяло.
cybersas - специалист
Е как ще е бяло :) Опитай да боядисаш картон с електриково червено и ще видиш :) На такива цветове мажеш с ЧЕРНО и си ти.

Зависи от цвета.
Niko Gargov - напреднал
Основата за направа на цвят трябва да е бяла. Онзи ден боядисвах пак червен цвят много наситен и сложих подложка сива но този път сивото ми беше малко по-светло и ми трябваха 3 ръце. Та може би с черното наистина ще има голям резултат, ще го пробвам още утре.

Прикачен файл

Снимка0529.jpg За тези червените детайли идеше реч.
ssmmaaa - специалист
При мен си излизат на 3 рьце,така че ми е безмислена подложката. Работя само с една марка боя. Светли цветове са излизали на 1ва рька,но заради корекциите пак си боядисвам още един пьт.

Тема "Боядисване на силни цветове." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: