Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Mc Queen - специалист
Здравейте колеги.
Интерисуват ме мнения за този валяк.
http://www.topshop.bg/produkti-zadoma/go_roller.html
Някой ползвал ли го е, и как ви са му впечетленията?
Абе вобще струва ли си човек да си го купи?
Ще се ползва само за боядисване с латекс.

Предварително Благодаря !!!
Поздрави: Mc Queen
ssmmaaa - специалист
Не сьм го работил с него,но много се смях на рекламата. Да започнем от цената-50лв срещу цена на валяк-8,телескоп-12,решетка-1 от железарията. Това в реклама а сьбира 0.5л латекс,ти можеш да си разредиш 10 пьти по толкова и да си боядисваш с обикновени инструмент ,а не с този магически. Не се занимавай!
velsi - Почетен майстор
Вчера видях тука същото нещо, но на фирмата Вагнер, ако нещо ти говори името. Щом толкова реномирана фирма го произвежда вероятно върши работа. Цената беше към 27 долара. Смятай тоя китаец от рекламата за 50 лева колко е качествен и колко му е надута цената.
ZMeyGorianin - майстор
От "ТЪП ШОП" и подобните му нищо не купувам!! Само, като видя дебилните им реклами по половин час и ми минава желанието [-X
dadko - майстор
Вместо от топ-шоп- можеш да си го купиш и от други магазини.
Аз си купих такъв от Lidl- за 25 лв. Писах за него в тазитема.
Гледах подобен в bauhaus - в София (зад централна гара). Имаше и резервни мечета отделно.
Апоред мен си струва да си вземеш такъв валяк. Аз откак си го закупих- не съм ползвал обикновен.
nikolovvd - майстор
Аз имам подобен валяк от 3 години. Върши ми работа. С едно пълнене боядисвам 10-12 кв.м. (един таван), но ми се разказва играта от миенето на компонентите. То са валяк, тръбички, дръжка-резервоар, уплътнения и т.н.
Неудобен е за малки помещения, когато дръжката е пълна с латекс и е дълга над метър и половина. Не съм намерил резервен валяк или поне различен такъв и поради тази причина се ползва само за големи помещения и предимно за тавани с височина 3 метра, т.е. само с бял латекс.
Mc Queen - специалист
Благодаря колеги.
Всъщност запитването беше за приятел, които ще се замисли над покупката.
За Лидъл-ската версия ( на колегата dadko ) ще трябва да я следя ако излезне, поне да я разгледам лично.
Аз също съм "традиционалист" и такива "спестяващи време и пари" или "като детска игра" инструменти, ич не ми се нравят.

Още веднъж Благодаря.
Поздрави: Mc Queen
chobanov - помощник
Аз пробвах Лидълското чудо преди година. Щото съм си традиционалист ли, не знам, ама не ми хареса. Първо при пълненето от тръбичката влизаше въздух и не можеше да се вземе много боя. После пък на валяка излезна само малко боица, на точици, сигурно там са дюзичките, да не казвам, че като понапълних резервоарчето си тежеше. А бе, вземи си един хубав валяк и удължител, не си навличай беля. :supz:

Тема "Валяк от Топ Шоп" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: