Блажна боя, лакиране, боядисване с латекс, тапети и всичко полезно за вашия дом или предстоящ ремонт. А ако търсите изпълнители, разгледайте препоръчани майстори и фирми за боядисване с латекс.
Варов латекс (водоразтворима боя) Primalex Standart - боя, която може да се отмие след време. Интересува ме кой е доставчика или къде се продава за гр. София. Не успях да открия информация в интернет за тази мазилка. В една от големите строителни вериги ми казаха, че преди години продавали от мазилката, обаче вносителят решил, че само той трябва да разпространява/продава.
Само дето не виждам Стандарт да предлагат. Цветните разновидности ми се струва, че са си чист латекс. Ще се допитам допълнително. Благодаря за линка.
ivanovrg - специалист
какво значи ,че си е чист латекс
нали латекс търсиш или поне така си написал (варов латекс)
всички латекси са водо-разтворими (на водна основа са)

не знам обаче някой от тях да може да се отмива от стената(не съм пробвал)

има някой които си приличат на вар и лесно се отмиват от валяка,но от стената когато изсъхне-едва ли
Под чист разбирам такъв, който не се отмива след време. Варовият латекс на Прималекс Стандарт е отмиващ се от стената след време, произвеждал се само само от фирмата Прималекс. От стоителния хипермаркет ми казаха, че много фирми, работили с този латекс, го търсили в магазина. Маркита-та вече не били внасяли тази марка, макар, че на сайта им има оберти на този производител. Казаха ми, че не знаят дали друга фирма внася мазилка от тази марка.

Тема "Къде се продава Варов латекс (водоразтворима боя) Primalex" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: